Spoločnosť Apple v roku 2021 sklamala mnohých fanúšikov po tom, čo predstavila Apple Watch Series 7 s prakticky totožným dizajnom ako mali Apple Watch Series 6 či dokonca Apple Watch Series 4 z roku 2018.

Jediným viditeľným rozdielom je v podstate len displej, pri ktorom sa zúžili rámčeky a tým pádom sa zväčšila zobrazovacia plocha.

Pred predstavením Apple Watch Series 7 ale internetom kolovali úniky, ktoré naznačovali, že tieto hodinky budú mať úplne nový hranatý dizajn. To sa však žiaľ nenaplnilo. A aj keď veľa ľudí v tichosti dúfa, že s touto zmenou prídu Apple Watch Series 8, podľa najnovšieho úniku to nie je pravdepodobné.

Ako nás totiž informoval leaker LeaksApplePro vo svojom príspevku na sociálnej sieti Twitter, zariadenie má vyzerať skoro rovnako ako Apple Watch Series 7.

Instagram BannerÁno, možno sa dočkáme kozmetických úprav v podobe prepracovanej ponuky farieb, no tvar a základný dizajn bude v princípe totožný. To čo však spoločnosť Apple plánuje zmeniť je aspoň otvor pre reproduktor.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 a ich (ne)plochý dizajn. Tu sú štyri dôvody, prečo sa to stalo. Pri poslednom budete prekvapení

Podľa uniknutých CAD schém (ktoré však stále brali do úvahy len prototyp zariadenia) by sa na ľavej strane hodiniek mali nachádzať dva rovnako dlhé otvory pod sebou (viď obrázok nižšie). V súčasnosti je tu „iba“ jeden.

Pochopiteľne, nebude to jediná zmena, s ktorou prídu Apple Watch Series 8 ale určite pôjde o jednu z mála dizajnových zmien, ktorá bude pozorovateľná voľným okom. Zariadenie by malo podľa všetkého disponovať novými zdravotnými funkciami, pričom sa šepká o meraní krvného tlaku či hladiny cukru v krvi.

Keďže Apple v roku 2021 neprepracovalo procesor v Apple Watch Series 7 a používa prakticky ten istý čip a hardvér ako Apple Watch Series 6, myslíme si, že v tomto smere sa taktiež polepší.

Múdrejší ale budeme až v priebehu najbližších mesiacov, kedy sa na verejnosť dostanú ďalšie úniky. Napíšte nám do komentára, čo od Apple Watch Series 8 očakávate vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -