Pokiaľ vás na včerajšej Keynote zaujali inteligentné hodinky Apple Watch Series 7, máme pre vás dobré správy. Hoci sa pred ich predstavením špekulovalo, že zariadenie dostane hranatý dizajn, táto zvesť sa napokon neukázala ako pravdivá. S tým ale súvisí aj kompatibilita remienkov.

Hoci sa hovorilo, že tie súčasné by mali bez problémov fungovať aj s plochými hranami, existovali podozrenia, že niektoré remienky (tie s pevným kovovým úchytom) môžu mať pri bežnom používaní problém. Dôvodom by bol samozrejme nový tvar zariadenia. Pretože ale neprišiel, používatelia môžu zostať pokojní.

Túto informáciu potvrdil Jeff Williams (prevádzkový riaditeľ spoločnosti Apple) priamo na včerajšej konferencii, ktorý nás ubezpečil, že staré remienky budú fungovať aj s novými hodinkami.

Pokiaľ ich teda postupne nakupuje na jednu veľkosť napríklad od roku 2015, kedy sa začala predávať úplne prvá generácia Apple Watch, stále si ich budete môcť pripnúť aj na posledný model Apple Watch Series 7. To je celkom dobrá správa.

Dajte nám vedieť do komentára, či si tieto hodinky kúpite alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

Prečítajte si tiež  5 aplikácií pre IOS, ktoré sú dnes zadarmo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -