Pokiaľ si chcete zaobstarať jedny z najlepších inteligentných hodiniek súčasnosti, máme pre vás tip, vďaka ktorému sa ku ním dostanete lacnejšie. Apple Watch Ultra 2. generácie sú totiž dostupné v zľave za veľmi výhodnú cenu a ponúknu vám snáď úplne všetko, na čo si len spomeniete, vrátane vojenskej normy MIL‑STD 810H, s ktorou prežijú aj apokalypsu.

Tieto špičkové inteligentné hodinky majú 49 mm konštrukciu a kvalitný 1,91″ OLED displej s podporou funkcie Always-on a tiež plnohodnotným keramickým sklíčkom. Taktiež sa môžete tešiť na vysoké rozlíšenie 502 x 410 pixelov a maximálny jas až 3 000 nitov. Apple Watch Ultra 2 majú aj úplne nový procesor S9 s väčším 64 GB úložiskom a samozrejme plno rôznych senzorov. Okrem dvojpásmového GPS tu nájdete aj akcelerometer, barometer, ale tiež snímač srdcového tepu, oxymeter, teplomer či dokonca EKG. Takúto výbavu budete u konkurentov hľadať veľmi ťažko.

Najlepšia na Apple Watch Ultra 2 je, ale cena. Zatiaľ čo predošlý model štartoval v čase uvedenia na trh na hranici 999 €, nástupca sa na Slovensku predáva až o 100 € lacnejšie za cenu 899 €. Teraz je však v zľave, takže po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 829 € s DPH. Na to, že sú tieto hodinky len cca pol roka na trhu ide o vynikajúcu ponuku, ktorú by bola škoda nevyužiť. Taktiež netreba zabúdať na to, že táto ponuka môže byť časovo / skladovo obmedzená. Ak teda máte záujem, mali by ste sa poponáhľať.

Apple Watch Ultra 2
Zdroj: Apple

Pri Apple Watch Ultra 2 musíme spomenúť aj rám vyrobený z titánu či odolnosť voči vode v rámci normy 100 M (10 ATM). Apple hovorí, že hodinky zvládnu ponor až do hĺbky 40 metrov a dokonca vám ho odsledujú pomocou špeciálnej aplikácie. Samozrejmosťou je aj plno rôznych ciferníkov, alebo gesto Double Tap, ktoré v prvej generácii Apple Watch nenájdete. Práve pomocou neho dokážete na displeji potvrdiť položky bez toho, aby ste sa ho fyzicky dotkli vašim prstom, keď máte napríklad plné ruky.

Apple Watch Ultra 2 majú v neposlednom rade aj plno športových režimov a môžete si do nich nainštalovať aplikácie od vývojárov tretích strán z App Store. Ich výdrž batérie dosahuje štandardne 36 hodín na jedno nabitie a v špeciálnom úspornom režime potom 72 hodín na jedno nabitie. Zariadenie má aj rýchle nabíjanie, ktoré budete v praxi milovať. Ak sa vám teda Apple Watch Ultra 2 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich získate už za 829 €. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S24 Ultra unikol na internet: Takto vyzerá konkurent pre iPhone 15 Pro Max

Nezabudnite na príslušenstvo od Loopi 

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Konkrétne pre model Apple Watch Ultra je tu široký výber, takže stačí prísť a vyberať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -