Čerstvo predstavené hodinky Apple Watch Ultra sú k dispozícii na predobjednávku od včera, no zatiaľ iba v USA a v 40 krajinách, medzi ktoré žiaľ Slovensko nespadá. Fanúšikov očividne neodradila ani vysoká cena za zariadenie, ktorá začína od 999,00 €. Hodinky sa začnú dostávať k prvým majiteľom už 23. septembra, no je otázne či sa ich dočkajú všetci záujemcovia. Apple totiž hlási nedostatok kusov už teraz.

Prečítajte si tiež  Poznáme slovenské ceny nových hodiniek Apple Watch. Cenovka za model Ultra vás odrovná

Kontrola online obchodu Apple Store odhalila, že niektoré konfigurácie hodiniek Apple Watch Ultra čelia sklzom v dodávkach už teraz, pričom boli predstavené iba pred niekoľkými hodinami. Niektoré modely sú odhadované k dodaniu 3-4 týždne, zatiaľ čo konfigurácie s remienkom Trail Loop čelia sklzom až neuveriteľných 6-7 týždňov.

Záujemcov neodradila ani vysoká cena

Apple započalo predstavením Apple Watch Ultra úplne novú etapu smart hodiniek. V porovnaní s verziami Series 8 a SE sa jedná o prémiové zariadenie, ktoré ponúkne všetko, čo môžete ako dobrodruh či nadšenec športu potrebovať. Okrem klasických funkcií, ktoré dobre poznáme predstavujú Apple Watch Ultra špičkový počítač na zápästí vašej ruky. Tomu však odpovedá aj ich cena.

Apple Watch Ultra s tromi dostupnými remienkami
Zdroj: Apple

Apple Watch Ultra majú podľa papierových predpokladov až 36 hodín výdrže batérie na jedno nabitie pri bežnom používaní. V budúcej aktualizácii watchOS 9 sa vďaka novému nastaveniu nízkej spotreby so zníženou frekvenciou merania GPS a srdcového tepu predĺži výdrž batérie až na 60 hodín. Čo na nové prémiové hodinky vravíte vy? Podeľte sa s nami v komentároch pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -