Apple spustilo predaj Leather Sleeve

Technologický gigant začal predávať posledné príslušenstvo, na ktoré sme čakali od októbrovej konferencie. Leather Sleeve je spracované z kvalitnej francúzskej kože a na výber je až v štyroch farebných prevedeniach (Modrá, Hnedá, Červená a Rúžová).

Táto novinka je veľmi odolná voči pádom a vaše zariadenie ochráni pred škrabancami. Vo vnútri sa nachádzajú magnety, vďaka čomu podporuje bezdrôtové nabíjanie prostredníctvom MagSafe. Tento istý systém upozorní zariadenie, že sa nachádza vo vnútri, na základe čoho vyobrazí potrebné informácie cez drobné okienko vo svojej vrchnej časti.

Aj keď je to všetko pekné, cena príslušenstva je poriadne prestrelená. Keď silikónový MagSafe kryt stojí 55€ a kožený 65€, zaplatiť za tento návlek 149€ nám príde skutočne neadekvátne. Na druhej strane, je to naozaj na každého finančných možnostiach, či si niečo podobné môže alebo nemôže dovoliť.

Viac sme sa puzdru Leather Sleeve venovali v tomto článku. V súčasnosti vám ani nevieme povedať, či si ho zakúpite z oficiálnej distribúcie na Slovensku. U našich resellerov zatiaľ nie je dostupné, no možno to chce iba čas. Nechajme sa prekvapiť. Do komentára nám napíšte, či vás táto novinka zaujala alebo je z vášho pohľadu nezmyselná. Budeme radi za každý váš postreh.

Prečítajte si tiež  Gucci predstavilo obal na AirPods Max. Z jeho ceny sa vám zatočí hlava!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.