MacBook Pro 13″ patrí medzi najpopulárnejšie počítače, aké má spoločnosť Apple aktuálne v predaji. Od dnešného dňa sa dostal vo vybraných krajinách do ponuky aj ako repasovaný model. Budúci zákazník môže ušetriť stovky dolárov/eur.

Apple začalo predávať repasovaný MacBook Pro 13″ (2020).

Niekto takéto zariadenia odsudzuje, iný ich vyhľadáva. Na internete nájdete rozsiahle diskusie ohľadom používaných a znovu predávaných produktov, ktoré kúpite podstatne výhodnejšie.

Apple zaradilo do ponuky repasované verzie MacBooku Pro 13″ (2020). Očakávať ale môžete prvotriednu kvalitu a v postate rovnaké prevedenie ako pri úplne novom kuse.

K dispozícií je teda klasické zafóliované balenie, všetko príslušenstvo (úplne nové) a počítač. Ten prešiel dôkladnou kontrolou a čistením, pričom firma vymenila všetky poškodené komponenty alebo diely, ktoré vykazovali známky používania. Budúci majiteľ získa takisto aj nový akumulátor a samozrejme plnú továrenskú záruku (v zahraničí iba 12 mesiacov, no dá sa rozšíriť vďaka programu Apple Care+).

Na Slovensku si žiaľ z oficiálnej distribúcie (zatiaľ) repas nekúpite. Niekedy sa ale na trhu objavia spoločnosti, ktoré ho k nám privezú zo zahraničia. Cenové zvýhodnenie oproti novým modelom býva na úrovni 150-250$. Nie sú to teda zanedbateľné peniaze. Do komentára nám napíšte, aké máte skúsenosti s takýmito počítačmi (ale pokojne aj smartfónmi a tabletmi) vy.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra 2 sú v zľave. Pre Slovákov je to skvelá cesta k najlepším hodinkám, aké Apple vyrobil
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.