Vianoce sa blížia a obchodníci predávajú svoje zariadenia za mimoriadne výhodné ceny. Práve v týchto dňoch navyše prebiehajú akcie s názvom Black Friday, v rámci ktorých viete získať obľúbené Apple zariadenia v ešte väčších zľavách.

Nie je žiadnym tajomstvom, že práve slúchadlá AirPods patria medzi zákazníkmi spoločnosti Apple ku obľúbeným darčekom pod vianočný stromček. Dôvodom je ideálna cena ale aj funkčnosť. Nech už si vyberiete akýkoľvek model, vždy ide o veľmi šikovné zariadenie. Ako ho však získať v dostatočnom predstihu čo najlacnejšie? Pomôžeme vám s výberom.

AirPods 2 od 139 €

AirPods 1 cena
Zdroj: Unsplash / Filipe Alves / Hamza NOUASRIA (úprava redakcie)

Začnime zariadením, ktoré prišlo na trh ešte v roku 2019. AirPods 2. generácie sú vstupnou bránou do sveta počúvania hudby od spoločnosti Apple. Ich štandardná cena sa pohybuje na úrovni 159 €, no vy ich môžete získať v zľave za oveľa rozumnejších 139 €.

Zariadenie vám ponúkne kvalitné prehrávanie hudby, dlhú výdrž batérie na jedno nabitie a samozrejme špičkovú konektivitu so všetkými Apple zariadeniami.

Nevýhodou môže byť starší dizajn, ktorý vychádza ešte z káblových slúchadiel EarPods. Tie sa dnes dajú kúpiť za smiešnych 19 €. Ak teda chcete niečo modernejšie a nevadí vám priplatiť si, lepšou voľbou budú AirPods 3. AirPods 2. generácie kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

AirPods 3 od 175,5 €

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

AirPods 3 sú na trhu od roku 2021 a ponúkajú skvelú alternatívu pre ľudí, ktorí hľadajú štandardné bezdrôtové slúchadlá s trochu vyššou kvalitou prehrávania, dlhšou výdržou batérie a modernejším dizajnom. AirPods 3 Apple predáva za 219 €, no to vás trápiť nemusí.

Vy ich totiž môžete získať v zľave so zaujímavým zvýhodnením až na úrovni 43,5 €. Zariadenie totiž u tohto predajcu kúpite za 175,5 € s MagSafe nabíjacím púzdrom. A to je ponuka, ktorá sa neodmieta. AirPods 3. generácie kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

AirPods Pro od 202 €

airpods pro 2019
AirPods Pro z roku 2019 / Foto: Unsplash (Daniel Romero)

Ako najrozumnejšia voľba z celého dnešného výberu sa nám javia AirPods Pro 1. generácie. Apple už toto zariadenie nepredáva, pretože ho v septembri nahradilo nástupcom. Napriek tomu však ide o špičkový hardvér, ktorý je oveľa lepší než AirPods 3 a naopak nie o toľko horší než AirPods Pro 2.

V praxi má k dispozícii aktívne potláčanie okolitých zvukov, transparentný posluch, dlhú výdrž batérie a veľmi pohodlné štuple do uší. Nič z toho vám lacnejšie modely neponúknu.

No a cena? Tá je priam fantastická. V čase, keď boli AirPods Pro 1. generácie nové, Apple si za ne pýtalo 279 €. Nakoľko sa ich ale predajcovia v súčasnosti snažia zbaviť, kúpiť si ich môžete aj s cenovým zvýhodnením na úrovni 77 €. Vo finále tak zaplatíte iba 202 € a verte, že túto investíciu neoľutujete. AirPods Pro 1. generácie kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Prečítajte si tiež  Vymenil som AirPods Pro 1 za AirPods Pro 2. Oplatilo sa to?

AirPods Pro 2 od 270 €

AirPods Pro 2. generácie kovová časť
Zdroj: SvetApple

Ak máte radi inovácie a chcete používať tie najmodernejšie slúchadlá od Apple, kúpte si AirPods Pro 2. generácie. Zariadenie je po vizuálnej stránke veľmi podobné ako AirPods Pro 1. generácie, no prináša niekoľko drobných zmien.

Okrem putka na boku nabíjacieho puzdra či reproduktorov v spodnej časti pri nabíjaní sú to hlavne kvalitnejšie schopnosti v oblasti aktívneho potláčania okolitých zvukov či možnosti nastavenia hlasitosti priamo na slúchadle.

Za zmienku tiež stojí dlhšia výdrž batérie na jedno nabitie a modernejší čip, ktorý vám celkovo spríjemní prácu so zariadením. No a cena? Tá je žiaľ v bežnom predaji veľmi vysoká. Apple predáva AirPods Pro 2 za 299 €, čo mnohých slovenských zákazníkov môže odradiť.

Ak ich však chcete za rozumnejšiu čiastku, nakupovať môžete aj na internetovom obchode iSpot. Práve tu ich predajca ponúka od 270 €. Ušetríte teda príjemných 29 €.

AirPods Max od 516 €

AirPods Max v zľave
Zdroj: Unsplash / the blowup / Project 290 (úprava redakcie)

Absolútnou vlajkovou loďou ponuky spoločnosti Apple sú slúchadlá AirPods Max. Zariadenie má prémiový dizajn, mimoriadne kvalitné prehrávanie skladieb, dokonalú kompatibilitu s Apple zariadeniami a veľa iného, prečo by ste jeho nákup mali zvážiť.

Problémom však môže byť cena, ktorú spoločnosť Apple stanovila na 629 €. Dobrou správou ale je, že AirPods Max už nie sú úplná novinka a tak ich môžete získať v zaujímavom zvýhodnení.

Zariadenie štartuje už na čiastke 516 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 116 €. A uznajte sami, že nad takýmto vianočným darčekom by určite nikto neohrnul nos.

Kúpite si aj puzdro. Stojí len 9,99 €

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Napokon dávame do pozornosti aj nový e-shop Loopi, kde nájdete kvalitné príslušenstvo pre všetky Apple zariadenia. V súvislosti s AirPods vám chceme predstaviť aj elegantné farebné silikónové obaly, ktoré sú k dispozícii len za 9,99 €.

Ich súčasťou je v každom prípade aj jednoduchá skoba, vďaka čomu sa vám budú AirPods lepšie prenášať (napríklad na batohu, kabelke a podobne).

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here