Streamovacia služba Netflix zverejnila nový trailer na šiestu sezónu legendárneho seriálu Black Mirror, ktorý by mal doraziť na platformu už čoskoro. Diváci sa dočkajú niekoľkých nových príbehov, v ktorých budú vystupovať známe herecké tváre, ako napríklad Aaron Paul, Kate Mara či Salma Hayek.

Ku novinke sa už vyjadril aj jej tvorca Charlie Brooker, ktorý pre portál Variety prezradil, že nové diely Black Mirror sa budú držať klasického konceptu predošlých sérií. Diváci sa ale majú tešiť na oveľa prekvapivejšie vyvrcholenia, ako kedykoľvek predtým.

Brooker si dal so seriálom dlhšiu, až štvorročnú prestávku z dôvodu pandémie. Vraj nechcel vnášať do života divákov ešte viac depresie a negatívnej energie.

V súčasnosti ešte nie je jasné, koľko dielov bude mať šiesta séria Black Mirror. Podľa zverejneného traileru, ako aj dostupných informácií, by mali byť minimálne tri rovnako, ako v roku 2019, kedy na Netflixe debutovala posledná piata séria. Rovnako sa, ale môže stať, že sa dočkáme väčšieho množstva príbehov. Nechajme sa prekvapiť.

Aj keď zatiaľ nebol stanovený presný dátum premiéry prvej časti, na konci traileru je uvedené, že to bude niekedy v júni 2023. Máme sa teda na čo tešiť!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aktualizácia macOS Monterey 12.1 rieši zásadný problém nových MacBookov Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -