Na svete sa dejú rôzne kuriozity. O jednu z posledných sa postaral aj brat známeho narkobaróna, Pabla Escobara. Ten sa rozhodol vkročiť do biznisu s technológiami a zákazníkom ponúka svoj vlastný smartfón za 399$. Ten je skladací a v podstate totožný ako Samsung Galaxy Fold. Čo to má znamenať?

Brat Pabla Escobara predáva skladací telefón.

Začiatkom tohto roka sme mohli spozorovať podozrivú reklamu, v ktorej dve ženy ničia niekoľko zariadení Samsung Galaxy Fold za cenu približne 2000$. Na záver videa sa objavila internetová stránka, na ktorej ste po prekliku mohli vidieť nový Escobar Fold 2. Jedná sa o zariadenie sľubujúce ohybný displej, výkonný procesor, veľkú 512 GB pamäť a niekoľko fotoaparátov. Ako to je však naozaj?

Reklamný spot zaujal aj youtubera Mrwhosetheboss, ktorý sa rozhodol zariadenie objednať. Čo čert nechcel, skutočne dorazilo. Za 399$ získať ohybný smartfón je niečo, čo sa oplatí. Už na prvých záberoch sa ale zdalo, že Escobar Phone 2 až príliš pripomína Samsung Galaxy Fold. YouTuber sa teda rozhodol strhnúť zlatú fóliu na zadnej strane a presvedčil sa na vlastné oči, že je to naozaj identické zariadenie.

Ťažko povedať ako je to možné. Skladacie smartfóny sa dnes predávajú za hranicou toho, čo považujeme za dostupné. Navyše v tomto prípade musel výrobca telefón ešte aj mierne upraviť (pridať fóliu, pozmeniť ikonky v systéme a podobne).

Už samotné balenie je veľmi podozrivé. Na produkt sa nevzťahuje vôbec žiadna záruka. Nebudeme vás koniec koncov zdržiavať. Pozrite sa na vlastné oči, ako Escobar Fold 2 vyzerá pri skutočnom unboxingu.

Na záver vás chceme iba upozorniť, aby ste na túto „lákavú“ ponuku neskočili. Je skôr náhoda, že sa k smartfónu dostal Mrwhosetheboss. Pred Escobar Fold 2 bol totiž na trhu aj Escobar Fold 1. Veľa ľudí sa rozhodlo zariadenie zakúpiť. Zaplatili 349$ ale telefónu sa nikdy nedočkali. V tomto prípade teda môže byť scenár úplne rovnaký. Treba pripomenúť, že výrobca sľubuje aj dopravu po celom svete úplne zadarmo. To je trochu odveci za 399$ polepený Samsung Galaxy Fold, nemyslíte?

Prečítajte si tiež  Upozornenie! Aplikáciu Viber ovládli správy o spoplatnení. Je to pravda?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -