Pokiaľ máte radi netradičné veci, v tomto článku vám ukážeme niečo, čo vás určite zaujme. Ešte začiatkom tohto roka sme vás informovali o kreatívnom počine od spoločnosti Caviar. Dizajnéri sa inšpirovali vozidlom Tesla Cybertruck a vytvorili svoj vlastný Cyberphone. Dnes sa môžete pozrieť na to, ak vyzerá naživo. Popravde? Za 7000$ to nie je nič moc…

iPhone 11 Pro s dizajnom Tesla Cybertruck za 7000$.

iPhone 11 Pro je už sám o sebe pomerne drahým zariadením. Vždy je to však iba uhol pohľadu. Niekomu nestačí štandard a chce vlastniť niečo originálne. Presne takýmto produktom môže byť aj Cyberphone.

Šialený nápad od ruského výrobcu Caviar zaujal internet ešte začiatkom tohto roka. V princípe sa jedná o bežný smartfón od spoločnosti Apple, ktorý je zabudovaný do titánového housingu.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Podľa popisu by mal skvelo imitovať ultra tvrdú oceľ 30X (valcovanú za studena), ktorú chce Tesla použiť pri svojom futuristickom vozidle. Dizajn tohto produktu samozrejme v každom smere pripomína Cybertruck.

Je mohutný, hranatý a trochu „neohrabaný“. Na záberoch nižšie uvidíte, že hoci táto „zábavka“ stojí cca. 7000$, v skutočnosti nepôsobí až tak prémiovo, ako by sa mohlo zdať na prezentačných videách či fotografiách.

Toto sa stane, keď sa spojí iPhone a Tesla Cybertruck. Úplne šialený produkt!
Cyberphone

Podľa youtubera MKBHD vyzerá úprava skôr ako šialený kryt, nie ako nový housing. Mnohé tomu napovedá. Pokiaľ sa pozriete detailnejšie cez jeho otvory, uvidíte pôvodný rám iPhonu 11 Pro.

Spredu sa nachádza v hranatom tele displej so zaoblenými okrajmi. Nám sa to veru nepáči ale každý môže mať svoj vlastný vkus. CyberPhone je podľa autora videa vhodný skôr do zbierky ako na bežné používanie. Problémy budete mať aj pri nabíjaní prostredníctvom neoriginálneho Lighnting kábla (nezmestí sa do kovového otvoru).

Ak ste si mysleli, že tento počin bude extrémne odolný, ste na omyle. Stačil jeden pád, ktorý sa postaral o podobné fiasko, ako zažil Elon Musk pri predstavovaní skutočného vozidla. Sklo chrániace fotoaparát na zadnej strane nevydržalo a rozbilo sa.

Len tak pre zaujímavosť, najlacnejší Cyberphone začína na sume 6 910$. Drahšia verzia má cenovku 7 680$ a top model potom 19 990$. Pozrite sa na video a v komentároch sami posúďte, či to stojí za to…

Prečítajte si tiež  Z iPhonu sa stane platobný terminál už tento mesiac. Bude to fungovať aj na Slovensku?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here