Pokiaľ neviete čo s peniazmi, dnes vám ponúkneme celkom zaujímavý spôsob, ako sa ich zbaviť. Namiesto luxusného jazdeného auta si môžete zakúpiť (respektíve stále iba objednať) iPhone 12 zo zlata, o ktorého prerábku sa postará svetoznámy úpravca Caviar.

Caviar už ponúka zlatý iPhone 12

Hoci iPhone 12 doposiaľ ešte nebol predstavený, spoločnosť Caviar už ukázala návrhy toho, ako bude vyzerať v luxusnej úprave určenej len pre tých najbohatších.

Verte alebo nie, existuje klientela, ktorá si potrpí na smartfón, vyrobený zo zlata. Koniec-koncov, aj Marián Kočner vlastnil výnimočný iPhone X Bentley Edition, na ktorom sa nachádzali prémiové materiály.

Novinka je označovaná ako iPhone 12 Pro Victory Pure Gold. Celkom dobre to vystihuje samotný dizajn. Luxusné telo je vypracované zo skutočného, 18K zlata. Dopĺňajú ho rôzne umelecké rytiny a taktiež 8 žiarivých diamantov.

Caviar má rád svojich zákazníkov a tak okrem samotného zariadenia ponúka aj nádherný čierny kožený box, kde sa bude dať kedykoľvek odložiť. Začiatočná cena štartuje na sume $23 380 (21 561€) s bezplatným dovozom po celom svete. Dostanete tak iPhone 12 Pro so 128GB úložiskom.

Pokiaľ by ste sa rozhodli pre inú verziu, cena mierne narastie. Vo finále sa však nebude jednať o nič „drastické“. Najdrahší iPhone 12 Pro Max s 512GB pamäťou bude stáť $24 540 (22 530€).

Spoločnosť Caviar je preslávená okrem iného aj tým, že svoje úpravy v posledných rokoch prezentuje na nepredstavených zariadeniach. Podobné počiny teda nie sú ničím výnimočným. Do komentára nám napíšte, čo hovoríte na tento dizajn. Za nás trochu moc „snobské“ zabitie nádherných a čistých tvarov, ktoré vznikli v Cupertine. Je to však len názor…

zdroj

Prečítajte si tiež  V roku 2022 uvidíme novú Apple TV. Dočkať sa môžeme aj nižšej ceny
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.