Pokiaľ ste fanúšikmi streamovacích služieb a predplácate si HBO GO, máme pre vás skvelé správy. Táto platforma sa totiž na Slovensku už čoskoro zmení na HBO Max a bude obsahovať oveľa viac kvalitného obsahu. Povedzme si na rovinu, že ten súčasný môže iba ťažko konkurovať Netflixu.

Ako dnes informovalo Živé, podľa jeho zdrojov príde HBO Max na Slovensko už 22. februára 2022 a dočkať by sa ho malo aj niekoľko ďalších krajín spadajúcich do rovnakého regiónu. Pokiaľ si dnes predplácate HBO GO, v rámci platieb by sa nič zmeniť nemalo.

Ak ale predplatné nemáte a na HBO Max sa zaregistrujete ako úplne noví používatelia, streamovacia služba sľubuje výhodné ceny v rámci mesačného alebo ročného predplatného.

Toto však nie je žiadnym prekvapením, nakoľko chce konkurovať stále silnejšiemu Netflixu. A keďže ten na Slovensku (ale aj v okolitých krajinách) rastie neuveriteľným tempom, výhodná cena môže byť jeden zo spôsobov, ako zaujať predplatiteľov.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Kvalitný obsah vo vysokom rozlíšení 

HBO MaxHBO Max sa ale chce sústrediť aj na vysoko kvalitný obsah, ktorý bude podliehať lokalizácii do slovenského alebo českého jazyka. V tomto smere má Netflix jasnú nevýhodu a aj to môže niektorých ľudí odrádzať, aby ho používali.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro dostane 48 MP fotoaparát. Apple ale urobí všetko preto, aby tým neznížilo kvalitu záberov

Ak si potrpíte na kvalite, HBO Max má podporovať všetok dostupný obsah v 4K rozlíšení bez príplatku a ten bude navyše dostupný aj na viacerých typoch zariadení (TV, počítač, mobil, tablet, herná konzola, set-top box atď.).

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?).

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJzive
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.