Keď spoločnosť Apple predstavila Apple Watch Ultra, ktoré dnes zoženiete najvýhodnejšie tu, mnohým ľuďom padla sánka. Hoci toto zariadenie po technologickej stránke neprinieslo žiaden revolučný senzor alebo snímač, ponúklo aspoň extrémne odolný dizajn kombinujúci materiály ako titán či zafírové sklo.

Problém je však v tom, že si svoje hodinky môžete kúpiť iba v jednej farbe a jednej veľkosti. Pri Apple Watch Series 8  alebo Apple Watch SE 2022 máte možností podstatne viac.

Je pravdepodobné, že spoločnosť Apple bude do budúcnosti skúmať, ako do Apple Watch Ultra priniesť farby. Mnohí už vyjadrili svoje očakávania, že ak by boli v čiernej, vyzerali by vynikajúco.

Bližšie sa na to pozrel aj Parker Ortolani na svojom Twitteri, ktorý vytvoril jednoduchý a veľmi elegantný render. Zobrazuje Apple Watch Ultra v tmavom prevedení a uznajte sami, že to vyzerá výborne.

Apple Watch Ultra Black
Zdroj: Twitter / Parker Ortolani

Čierne Apple Watch Ultra majú jeden háčik 

Aj keď je vidina čiernych Apple Watch Ultra zaujímavá, netreba zabúdať, že tento nápad má jeden podstatný háčik. Je ním samotná odolnosť hodiniek, respektíve farebnej povrchovej úpravy, na ktorej by mohli byť počas extrémnych činností vidieť viaceré stopy poškodenia.

Netvrdíme, že toto riziko nevzniká aj pri lacnejších Apple Watch Series 8 alebo Apple Watch SE 2022, no povedzme si na rovinu, že Apple tieto zariadenie vyvíjalo pre úplne iný účel. Každopádne nás zaujíma, ako sa čierny dizajn extrémne odolných hodiniek páči vám. Napíšte nám to do komentárov nižšie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Kreativita nepozná hraníc! Ukazuje sa to aj pri Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here