Spoločnosť Apple vo svojich marketingových materiáloch deklaruje, že jej inteligentné hodinky Apple Watch Ultra spĺňajú normu americkej armády MIL‑STD 810H, ktorá z nich robí prakticky nezničiteľné zariadenie.

Je to preto, lebo hodinky využívajú extrémne odolné materiály na kľúčových komponentoch, ktoré dokážu odolať aj vonkajším vplyvom. Spomeňme napríklad titánové telo či extrémne tvrdé zafírové sklíčko.

Aj preto sa youtube kanál iupdate, postaral o zaujímavý test, ktorý sa snaží nájsť pomyselné limity tohto prémiového zariadenia za cenu 999 €. Robí to naozaj neštandardným spôsobom, napríklad šúchaním o asfalt z idúceho auta.

Výsledok je, ale veľmi prekvapivý. Tam kde dostupnejšie Apple Watch Series 8 končia, Apple Watch Ultra v podstate len začínajú.

Ak teda máte problémy a často rozbíjate veci, tieto hodinky by mali byť vašou ďalšiu investíciou. Na ich zničenie potrebujete skutočný talent.

Ako môžete vidieť vo videu sami, zariadenie sa nedarí rozbiť ani priamymi údermi zafírového skla do tehlového rohu budovy. Je neuveriteľné, čo všetko tieto hodinky zvládajú.

Pokiaľ by ste toto isté skúsili s akýmkoľvek iným modelom, podľahol by pravdepodobne už pri prvom alebo so šťastím až po druhom náraze.

Skôr sa dokonca poškodil citlivý hardvér Apple Watch Ultra ako ich vonkajšia konštrukcia. Ak si teda myslíte, že marketingové materiály spoločnosti Apple píšu bludy, prax vás presvedčí o opaku. Skvelá práca Apple!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Toto sú slovenské ceny za Apple Watch Series 9 a Ultra 2, ktoré výrazne zlacneli
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here