Ross Young je meno, ktoré vám pravdepodobne nič nehovorí, no v radoch analytikov sa jedná o významnú osobnosť. Hoci v súvislosti so spoločnosťou Apple zdieľal v minulosti iba dve informácie, obe sa naplnili na 100%. Jedna z nich prišla ešte v auguste 2020 a fanúšikov technologického giganta presviedčala, že iPhone 12 nedostane 120 Hz displej. To sa napokon potvrdilo.

Po dlhšom období sa Young ozýva opäť a prináša exkluzívne zistenie, opierajúce sa o zdroje v dodávateľských reťazcoch. Podľa jeho správy získa iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max až 120 Hz LTPO displej, na ktorom sa bude dať aktivovať funkcia always-on. V praxi sa tak môžete tešiť na plynulejší používateľský zážitok a trvalo zobrazené informácie. Negatívnu daň si to žiaľ vypýta na spotrebe batérie.

- Reklama -

Základ zrejme iba zo 60 Hz

Ak si vyberiete dostupnejší iPhone 13 mini alebo iPhone 13, k dispozícii budete mať veľmi podobný displej ako dnes. Ponúkne “len” 60 Hz a pravidelne sa bude zhasínať…

Pokiaľ vás zaujíma, ako môže disponovať analytik podobnými informáciami, odpoveď je celkom jednoduchá.

Nakoľko je pokročilé štádium roka 2021, Apple sa už pripravuje na produkciu iPhonu 13 vo svojich továrniach. Predchádzajú tomu početné testy a vyhodnocovanie, no a presne na týchto miestach unikajú detaily.

iPhone 13 alebo iPhone 12S?

Úniky sa objavujú každý deň, pričom ich autori spomínajú rôzne názvy zariadenia. Častejšie sa stretávame s pojmom iPhone 13, avšak z času na čas leakeri hovoria aj o iPhone 12S.

Z tohto môžeme usúdiť, že samotné Apple ešte nemá úplne jasno v tom, ako bude zariadenie vo finále nazývať – no v našej redakcii sa prikláňame k “S”-kovému názvu. Viac nám prezradí až čas.

Napíšte nám do komentára, či sa už tešíte na 120 Hz LTPO displej, alebo vám tento parameter nepripadá dôležitý. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here