Ak máte radi precíznosť a dokonalú remeselnú výrobu tak ste na správnom mieste. Self Dean-Selfer zverejnil video, v ktorom ukazuje kompletný postup navrhovania a výroby luxusného dreveného obalu na iPhone, pričom si samozrejme pomáha aj modernými nástrojmi či počítačom.

Aj napriek tomu, že autor videa je veľmi talentovaný, sám sa počas procesu stretol s viacerými zlyhaniami, ktoré boli zachytené na kameru. Práca s drevom vôbec nie je jednoduchá a dostať ho do finálnej podoby ochranného puzdra trvá celé hodiny. Veľa vecí nevyšlo na prvý a ani druhý pokus a tak sa všetky procesy museli opakovať a dolaďovať až kým neboli úplne dokonalé.

- Reklama -

Kovové logo Apple či MagSafe

Aby toho nebolo málo, v tomto prípade uvidíte aj zakomponovanie kovových prvkov, ktoré tvoria akýsi límec pre otvor so zadnými fotoaparátmi, či ručnú výrobu kovového loga Apple, ktoré vo svojej zlatej farbe dodáva celému obalu prémiový nádych.

Výrobca samozrejme nezabudol ani na moderné technológie, ktorými disponuje práve iPhone 12. V drevenej dyhe sa teda našiel priestor pre sériu magnetov systému MagSafe, vďaka čomu je tento kryt možné pripojiť na kompatibilnú nabíjaciu podložku alebo napríklad do držiaku v aute.

Pozrite si celé video nižšie, a napíšte nám do komentára, ako sa vám tento proces páčil.

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here