Elon Musk v stredu navštívil sídlo spoločnosti Apple v Kalifornii, kde mu pripravil prehliadku Tim Cook. Táto návšteva sa odohrala v dôsledku tvrdení, že jablková spoločnosť hrozí odstránením Twitteru z App Store. Hlavy spoločností strávili uplynulý deň dohadovaním a riešením otázok digitálneho obchodu.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple sa vyhráža Elonovi Muskovi, že vymaže Twitter z App Store. Nie je to však všetko

O návšteve informoval sám Musk, ktorý v krátkom videu na Twitteri poďakoval generálnemu riaditeľovi Timovi Cookovi za to, že ho previedol po Apple Parku.

Nie je jasné, ako sa stretnutie začalo, ani kto bol jeho realizátorom. Nový šéf Twitteru sa pravdepodobne chcel s Cookom stretnúť, aby prediskutoval aktívnu vojnu na sociálnej sieti medzi dvoma technologickými gigantmi. Apple sa k situácii oficiálne nevyjadrilo aj keď Musk uviedol, že spoločnosť hrozí odstránením aplikácie z App Store.

Ako určite viete, Apple má v rámci svojho obchodu App Store poriadne prísne podmienky. Nasledujúcim krokom preto bude zrejme Muskove stanovenie jasných pravidiel týkajúcich sa obsahu na platforme.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -