Elon Musk v stredu navštívil sídlo spoločnosti Apple v Kalifornii, kde mu pripravil prehliadku Tim Cook. Táto návšteva sa odohrala v dôsledku tvrdení, že jablková spoločnosť hrozí odstránením Twitteru z App Store. Hlavy spoločností strávili uplynulý deň dohadovaním a riešením otázok digitálneho obchodu.

O návšteve informoval sám Musk, ktorý v krátkom videu na Twitteri poďakoval generálnemu riaditeľovi Timovi Cookovi za to, že ho previedol po Apple Parku.

- Reklama -

Nie je jasné, ako sa stretnutie začalo, ani kto bol jeho realizátorom. Nový šéf Twitteru sa pravdepodobne chcel s Cookom stretnúť, aby prediskutoval aktívnu vojnu na sociálnej sieti medzi dvoma technologickými gigantmi. Apple sa k situácii oficiálne nevyjadrilo aj keď Musk uviedol, že spoločnosť hrozí odstránením aplikácie z App Store.

Ako určite viete, Apple má v rámci svojho obchodu App Store poriadne prísne podmienky. Nasledujúcim krokom preto bude zrejme Muskove stanovenie jasných pravidiel týkajúcich sa obsahu na platforme.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -