Facebook sa opäť snaží rozširovať možnosti ako tráviť čas na najväčšej sociálnej sieti. Už budúci týždeň sa dočkáme novej podcastovej platformy, ktorá bude integrovaná priamo do aplikácie a prehliadača.

Podľa posledných informácií však nepôjde iba o prehrávač, v ktorom si užijete svoje obľúbené podcastové epizódy. Iniciatíva Facebooku spočíva vo vytvorení komunity podcasterov a fanúšikov, kde budú užívatelia diskutovať a zdieľať  svoje dojmy a nápady spojené s podcastmi.

podcasty

Pre appku, ako aj pre rozhranie v internetovom prehliadači tak vznikne nová kategória Podcasts, ktorá ponúkne okrem news feedu aj návrhy na najpočúvanejšie epizódy ale aj možnosť vytvárať a následne zdieľať klipy z podcastov.

Podcasty dorazia na Facebook už budúci týždeň, presnejšie 22. júna. Tešíte sa na novú platformu alebo ostanete pri osvedčených klasikách v podobe podcastov od Apple a Spotify? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov.

Prečítajte si tiež  Messenger rozširuje možnosti posielania správ. Toto vylepšenie oceníte aj vy!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTheVerge
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.