To, že v Apple pracujú asi tie najlepšie hlavičky na technológie vieme už pomerne dlho. To, že tu pracujú tie najlepšie hlavičky na marketing sa ale dozvedáme len počas posledných rokov, kedy Apple vymýšľa jednu dobrú reklamu za druhou. Tá najnovšia na Apple TV 4. generácie je skutočne prepracovaná a Apple tu ukazuje, ako má zariadenie s týmto účelom v 21. storočí vyzerať!

Apple TV – The Future of TV is Apps

Presne tak znie názov novej reklamy od spoločnosti Apple, ktorá pomerne dosť propaguje aplikácie, ktoré môžeš používať na Apple TV. Apple sa snaží pomocou týchto spotov a hlavne pomocou tohto zariadenia ukázať to, že klasická televízia nemá budúcnosť a budúcnosťou je práve takáto škatuľka s množstvom obsahu. Ľudia sú totiž v klasickom vysielaní obmedzovaní tým, čo im nastolí televízny program, no a o tých reklamách ani nehovoríme. Na Apple TV za malý mesačný poplatok môžeš mať napríklad Netflix a pozerať tisíce filmov či seriálov online bez reklám a akýchkoľvek obmedzení. Tomuto hovoríme sloboda.

- Reklama -

Najlepšie na tom celom je ale to, že tu je možnosť spustiť aj veľa aplikácií a hier, čiže nejde len o sledovanie videa, ale aj napríklad počúvanie hudby či naháňaní sa na autách. Možností prináša veľa, v naších dvoch recenziách sa môžeš dočítať viac. Pokiaľ teda váhaš, či Apple TV kúpiť alebo nekúpiť, určite ti ju odporúčame. Je to skvelé zariadenie a pokiaľ máš iPhone či iné Apple zariadenie, jeho využitie v domácnosti bude okamžité!

Apple TV – Filmy, hudba, hry a aplikácie

Apple TV – predstavenie a zoznámenie sa s produktom

https://youtu.be/bisUwKlSi60

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.