Len nedávno sme vám priniesli výber najlepších filmov, v ktorých hrá Jean Reno. Dnes pokračujeme výberom filmových a seriálových noviniek na Netflixe, ktoré by ste si nemali nechať ujsť počas februára 2021. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Na mieste činu: Zmiznutie v hoteli Cecil (Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel)

Žáner: Krimi / Mysteriózny / Dokumentárny

Dej dokumentárneho seriálu Crime Scene slúži ako sonda do jedného z najtemnejších miest v Amerike. Prostredníctvom štyroch epizód budú divákom priblížené udalosti spojené so zmiznutím kanadskej vysokoškoláčky Elisy Lamovej, ktorá sa stratila počas pobytu v hoteli Cecil.

Červená bodka (Red Dot)

Žáner: Dráma / Thriller

Mladý manželský pár sa vydáva do chladných švédskych hôr, aby zachránil svoje rozpadávajúce sa manželstvo. Ich snaha o záchranu vzťahu sa však mení na boj o prežitie. Aby si Nadja a David zachránili život, vydajú sa na útek do nemilosrdnej divočiny.

Správy zo sveta (News of the World)

Žáner: Akčný / Dobrodružný / Western

Kapitán Jefferson Kyle Kidd (Tom Hanks), vojnový veterán, jazdí po celej krajine a prináša ľuďom správy zo sveta. Počas svojich ciest narazí na Johannu, mladé osirelé dievča, a rozhodne sa ju dopraviť domov. Vydajú sa spolu na nebezpečnú cestu naprieč Texasom. Film je založený na rovnomennej novele od spisovateľky Paulette Jiles.

Láska na kvadrát (Squared Love)

Žáner: Komédia / Romantický

Dej filmu sa sústreďuje okolo Enza, slávneho novinára a vyhláseného sukničkára. Jedného dňa sa zamiluje do záhadnej modelky Klaudie, ktorá skrýva veľké tajomstvo. Vedie totižto dva naprosto odlišné životy. Enzo bude musieť prehodnotiť svoj doterajší život a rozhodnúť sa, čo ďalej.

Bernardovi pohrebári (Buried by the Bernards)

Žáner: Reality show

Reality show Buried by the Bernards otvára divákom dvere do sveta pohrebných služieb, poskytovaných rodinou Bernardovcov. Spoločnosť „R Bernard Funeral Services“ ponúka trúchliacim rodinám kompletné a zároveň dostupné pohrebné služby.

Prečítajte si tiež  Skladací iPhone aj iPad: Apple chystá revolučné produkty
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.