Steve Jobs bol osobnosť, ktorá si určite zaslúžila veľkého uznania. Tento človek totiž dokázal vybudovať dnes už opäť najhodnotnejšiu spoločnosť sveta a v jeho živote musel urobiť niekoľko veľmi vážnych rozhodnutí, ktoré však napokon stáli za megaúspešnými zariadeniami, akými boli napríklad iPhone, iPod, Mac či iPad. O Stevovi sa už zopár kratších či dlhších filmov natočilo a stále sa točí. Jeden z nich, ten ktorý režíruje Aron Sorkin, bude mať dokonca premiéru na filmovom festivale v New Yorku. Ba čo len premiéru, bude uvedený, ako jeho vyvrcholenie!

Steve Jobs

Pokiaľ chceš byť vôbec prvým, kto uvidí film Steve Jobs od Arona Sorkina, budeš musieť odcestovať do New Yorku a zúčastniť sa filmového festivalu, ktorého vyvrcholením bude práve spomínaný film.

Režisér, ktorý počas svojej kariéry stihol natočiť napríklad film „The Social Network“ by mal film uviesť osobne a to ešte o 6 dní skôr ako sa dočká svetovej premiéry v amerických kinách.

Celý tento film vychádza z oficiálnej biografie Steve Jobsa od Waltera Isaacsona a film bude zachytávať ako Jobsa, tak aj jeho život a kariéru v spoločnosti Apple.

V hlavnej úlohe ho stvárni Michael Fassbender a jeho kolegu, Steva Wozniaka si zase zahrá Seth Rogen.

Práve Wozniak bol jedným z tých, od koho tvorcovia filmu čerpali informácie, samozrejme mimo spomínanej biografie. Podľa jeho slov sa máme na čo tešiť!

Prečítajte si tiež  iPhone bez SIM karty príde už čoskoro. Nad touto možnosťou sa zamýšľal už Steve Jobs
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.