Pokiaľ máte radi slovenskú filmovú tvorbu a chcete si pozrieť niečo čerstvé v pohodlí svojho domova, máme pre vás fantastickú správu. Len nedávno vydaný kinohit Vojna Policajtov bude už čoskoro dostupný na najznámejšej streamovacej službe na svete.

Tento kriminálny triler sa odohráva v deväťdesiatych rokoch minulého storočia a zameriava sa na podsvetie v Košiciach. Divákom ponúka hlboký pohľad do temných stránok vtedajšej spoločnosti.

V hlavných úlohách tohto filmu si zahrajú Alexander Bárta, Juraj Loj či Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ktorý tu stvárňuje východoslovenského mafiánskeho bossa.

Scenár ku filmu napísal známy slovenský novinár a spisovateľ Arpád Soltész, ktorý stojí aj za knihou Sviňa, z ktorej sa taktiež stala predloha pre rovnomenný filmový hit.

Za kamerou filmu Vojna policajtov stál režisér Rudolf Biermann. Jeho predchádzajúca spolupráca na filme „Sviňa“ s Mariannou Čengel Solčanskou bola kritikmi dobre prijatá a preto sa teraz Biermann predstavuje s vlastným režijným projektom, ktorý sa stretol s veľmi dobrými ohlasmi.

Film odhaľuje kriminálne praktiky z deväťdesiatych rokoch

Film Vojna policajtov popisuje neľahké časy a kriminálne podhubie deväťdesiatych rokov minulého storočia na východnom Slovensku. Ponúka akčný dej, plno zvratov a v niektorých prípadoch aj zábavné prvky, na ktorých sa dobre pobavíte.

Pokiaľ ste Vojnu policajtov nevideli v kinách, prípadne si ju chcete pozrieť ešte raz, máme pre vás dobrú správu. Snímka bude mať premiéru už 8. mája 2024 na streamovacej službe Netflix. Jeho predplatné si môžete pozrieť tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2. generácie. Slovenské ceny a dostupnosť na trhu. Prečo je u nás drahší ako USA?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -