Len nedávno sme vám priniesli výber najlepších filmov so Scarlett Johansson. Dnes pokračujeme výberom filmových a seriálových noviniek na Netflixe. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Little

Žáner: Komédia

- Reklama -

V detstve ju šikanovali a potom sa z nej stala príšerná šéfka. Po premene v teenagerku sa vracia späť do školských lavíc a dostáva šancu nájsť opäť samú seba. Jej ťažko skúšaná asistentka sa zatiaľ musí ujať vedenia firmy.

Hrajú: Regina Hall, Issa Rae, Marsai Martin

The Guilt Trip

Žáner: Komédia / Dráma

Chemik Andrew si naplánoval obchodnú cestu cez celú Ameriku, s cieľom vytvoriť predajné miesta pre svoj čistiaci produkt. Rozhodne sa, že sa so sebou vezme svoju matku. Osem dní, tritisíc míl a jedna matka – to urobí s výletom divy. Čím ďalej idú, tým viac sa zbližujú.

Hrajú: Barbra Streisand, Seth Rogen, Brett Cullen

Kyslík (Oxygen)

Žáner: Dráma / Sci-Fi / Thriller

Mladá žena sa prebudí v kryokomore so stratou pamäti. Musí si však rýchlo spomenúť, kým vlastne je a dostať sa von skôr, než sa jej minie všetok kyslík

Hrajú: Mélanie Laurent, Mathieu Amalric, Marc Saez

Nevina

Žáner: Krimi

Neúmyselné zabitie uvrhne mladého muža do víru vražedných intríg. Zrovna keď sa mu podarí dáť si život do poriadku, nájsť si lásku a vydobiť si slobodu, strhne ho späť jediný telefonát.

Hrajú: Mario Casas, Alexandra Jiménez, Aura Garido

Deadly Class

Žáner: Thriller / Dráma

Dej seriálu sa odohráva v 80. rokoch v San Francisku. Chlapca bez domova povolajú do legendárnej súkromnej školy, kde sa deti z rodín zločincov a kriminálnikov učia umeniu zabíjať.

Hrajú: Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Lana Condor

Svetlo a tiene (Shadow and Bone)

Žáner: Fantasy

Osirelá kreslička máp, Alina Starková, na seba povolá hnev temných síl. Stane sa tak potom, čo dá priechod neuveriteľnej moci, ktorá môže zmeniť osud jej vojnou zmietaného sveta.

Hrajú: Jessie Mei Li, Archie Renaux, Ben Barnes

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.