Kvalitná akčná kamera by mala byť súčasťou vybavenia každého športovca, ktorý si chce zachytiť všetky svoje zážitky na video. GoPro je ideálny parťák na lyže, výlety ale aj šantenie sa pri vode. Vďaka odolnému telu vydrží aj náročnejšie zaobchádzanie a vďaka zľavám nie je vôbec drahé. Dnes vám ukážeme, kde zoženiete GoPro mimoriadne výhodne.

Pokiaľ hľadáte výkonnú akčnú kameru a nepotrpíte si na tom, aby šlo o ten najmodernejší model, výbornou voľbou je staršie GoPro Hero 9 Black. Túto akčnú kameru získate za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Za tieto peniaze budete mať k dispozícii 20 MP fotoaparát, možnosť natáčania video do 5K, perfektnú stabilizáciou obrazu s názvom HyperSmooth 3.0, výkonné funkcie a odolný vodotesný dizajn. Hoci je to starší model z roku 2020, veríme, že drvivej väčšine zákazníkov bude za zníženú cenu stačiť. Nie všetci sú totiž profesionálni kameramani či strihači a preto nepotrebujú to najlepšie a najdrahšie.

Oplatí sa aj GoPro Hero 10 Black

GoPro Hero 10 Black
Zdroj: Expertreviews

Ak by ste však nechceli kupovať už dvojročnú kameru, samozrejme, že to chápeme.  Zaobstarať si môžete aj o generáciu novšiu GoPro Hero 10 Black, ktorá sa takisto oplatí. Odolné zariadenie za rozumnú cenu ponúka revolučný procesor GP2, vďaka čomu zvláda natáčanie videa v rozlíšení až 5,3 K a to všetko s vyššou snímkovou frekvenciou než GoPro Hero 9 Black.

Budúci majiteľ kamery sa tiež môže tešiť na väčšie, až 23 MP fotografie, kvalitnejšie zábery v horších svetelných podmienkach, stabilizáciu HyperSmooth 4.0 a veľa ďalšieho. A čo cena? Nakoľko už taktiež nejde o novinku, zariadenie môžete na Slovensku získať za príjemných 417,6 €. Je to však adekvátny príplatok, ktorý sa dá v rámci medzigeneračného porovnania tolerovať. Ak chcete GoPro Hero 10 Black za najlepšiu cenu na Slovensku, nájdete ju na tomto odkaze.

Ani vlajková loď GoPro Hero 11 Black nie je extrémne drahá 

GoPro Hero 11 Black
Zdroj: GoPro

Nakoniec tu máme aktuálne verziu GoPro Hero 11 Black, ktorá bola predstavená v roku 2022 a ktorá je momentálne považovaná za vlajkovú loď aktuálnej ponuky, od čoho sa odvíja cena.

Zariadenie je ešte drahšie, no okrem 5,3K videa (60 FPS) ponúka aj najväčší 24,7 MP snímač či najdokonalejšou stabilizáciou obrazu s označením HyperSmooth 5.0. GoPro Hero 11 Black má k dispozícii aj špeciálne funkcie AutoBoost a Horizon Lock, ktoré zaisťujú vaše doteraz najplynulejšie a najúžasnejšie zábery či špeciálne nočné efekty. No a cena? Tá je najvyššia, no stále nie „nezaplatiteľná“.

Prečítajte si tiež  Sony WH-1000XM4 sú TOP slúchadlá za rozumnú cenu. Využite šancu a získajte ich v zľave

Za najmodernejší hardvér totiž zaplatíte „iba“ 489 €, čo zas nie je tak zásadný príplatok v porovnaní s GoPro Hero 11 Black a dokonca ani dvojročnou kamerou GoPro Hero 9 Black. Nutné je tiež zmieniť, že toto zariadenie vám vydrží niekoľko dlhých rokov, takže ho nebudete musieť vymieňať. Aj preto sa nákupu nemusíte obávať. Oplatí sa. GoPro Hero 11 Black kúpite za najlepšiu cenu tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -