GTA V je dostupné úplne zadarmo. Stiahnite si ho aj vy. Zostane vám navždy!

Určite súhlasíte s našim výrokom, že GTA V je jedna z najlegendárnejších hier, aké boli kedy vydané. Aj keď by ste to do nej možno neboli povedali, má už skoro 7 rokov. Od dnešného dňa si ju môžete stiahnuť úplne zadarmo na Epic Games Store. Hra vám ostane navždy.

GTA V je dostupné úplne zadarmo.

Pokiaľ chcete zažiť nekonečné hodiny zábavy v online alebo offline svete GTA V, dnes prichádza ponuka, ktorú by bol doslova hriech odmietnuť. Epic prostredníctvom svojho internetového obchodu sprístupnil GTA V pre všetkých úplne zadarmo. Najlepšie na tom celom je, že sa jedná o Premium Edition a po inštalácii vám už ostane navždy.

Samozrejme, takáto akcia sa nezaobišla bez problémov a chvíľu po spustení, celý Epic Store spadol. Pravdepodobne sa sa aj vám ešte zobrazuje chyba „500“. Treba preto trochu trpezlivosti, kým to kompetentní napravia. Určite už na tom pilne pracujú. Samotnú hru môžete stiahnuť tu, alebo prostredníctvom Epic klienta. Akonáhle ju nainštalujete, prihlasovať sa budete prostredníctvom účtu na Epic Store. Treba si ho preto vytvoriť (ak ho ešte nemáte).

GTA V je dostupné úplne zadarmo
GTA V je dostupné úplne zadarmo

Aj keď sa nejedná o žiaden nový titul, v skutočnosti na ňom Rockstars neustále pracuje a vylepšuje ho. Multiplayer dostáva nové updaty, ktoré pridávajú unikátny obsah a množstvo zábavy. Ak ste teda singleplayer prešli, pri GTA V Online strávite ešte veľa večerov a nocí. Radi by sme dodali, že ponuka nie je večná. Využiť ju môžete len do 21. mája. Po tomto dátume bude hra opäť spoplatnená. Tak čo idete do toho?

GTA V je dostupné úplne zadarmo
GTA V je dostupné úplne zadarmo
Prečítajte si tiež  Facebook Messenger dostáva extrémne dôležitú novinku. Ku vášmu chatu sa už nikto nedostane
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.