Ak nie ste fanúšikom inteligentného puzdra Apple Smart Case, ktoré sa štandardne dodáva so slúchadlami AirPods Max, luxusná značka Gucci je tu pre vás so svojim vlastným puzdrom. Jeho cena je však poriadne vysoká. Ak sa vám zapáči, pripravte si 980 $ (cca 868 €).

Puzdro „Ophidia“ pre AirPods Max od Gucci je online exkluzivita, ktorá spája „vintage a modernu prostredníctvom svojich dizajnových prvkov inšpirovaných archívom. Pohrávajúc sa s kontrastom medzi minulosťou a súčasnosťou je vnútorná strana príslušenstva potlačená nápisom ‚Hodiernum‘ – latinským slovom, ktoré znamená ‚patriaci do súčasnosti'“ – takto svoj produkt popisuje výrobca na webe.

Gucci
Gucci

Gucci uvádza, že puzdro je vyrobené z ekologických materiálov, má ramenný popruh, hnedé kožené detaily a zacvakávacie tlačidlo na zaistenie slúchadiel AirPods Max na mieste.

Podobne ako mnohé iné príslušenstvo k slúchadlám AirPods Max, aj puzdro Gucci odhaľuje vrchnú časť slúchadiel (čelenku), čo umožňuje ich jednoduché prenášanie z miesta na miesto.

Cena slúchadiel AirPods Max je na Slovensku oficiálne stanovená na 629,00 €. To znamená, že puzdro od spoločnosti Gucci je výrazne drahšie ako výrobok, pre ktorý je určené.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Na strane druhej však ide o módnu značku, ktorá je preslávená svojimi drahými a luxusnými kúskami. Uvedená cena je teda možno ešte relatívne nízka v porovnaní s inými produktami, ktoré Gucci vyrába.

Gucci

Išli by ste do toho?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJGucci
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.