Vianoce sú tu a nákupný ošiaľ tesne pred Štedrým večerom pokračuje. Pokiaľ ste svojim blízkym ešte stále nekúpili darček, prípadne im chcete zabaliť pod stromček nejakú tú drobnosť, Loopi má pre vás široký sortiment produktov kompatibilných s Apple zariadeniami.

Na výber tu máte rôzne príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, MacBook, AirTag či AirPods. Loopi ich tiež ponúka v rôznych farebných vyhotoveniach, vďaka čomu si príde každý na svoje. V tomto článku vám ukážeme niekoľko produktov, ktoré sú na Slovensku populárne a nie sú ani drahé.

Ponáhľajte sa ale. Ak chcete mať istotu, že vám darček príde do Štedrého večera, objednať ho môžete najneskôr do 20. decembra 2022!

1. Prémiový silikónový MagSafe obal od Loopi je hitom tohtoročných Vianoc

Loopi Silicone Case pre iPhone 12 Pro Max
Zdroj: Loopi

Na Loopi.sk nájdete napríklad kvalitné silikónové MagSafe kryty, ktoré sú vystužené špeciálnou plastovou konštrukciou, ktorá zabezpečí maximálnu ochranu vášho zariadenia pri akomkoľvek páde na zem.

Obaly tiež ponúkajú vo vnútornej časti mäkčenú výstelku, vďaka ktorej sa bude mať váš iPhone ako „v bavlnke“. Problémom obrovského množstva krytov je totiž to, že sa medzi ne a zariadenie zvykne dostať prach, piesok alebo kovové piliny. No a tie dokážu narobiť na zadnom sklenenom tele zariadenia nepeknú šarapatu. V tomto prípade to našťastie nehrozí.

Silikónový obal od Loopi
Zdroj: Loopi

Určite vás bude zaujímať aj cena tohto krytu, ktorá je nastavená veľmi férovo. Príslušenstvo totiž stojí iba 24,99 € a k dispozícii je pre všetky modely iPhonu 12 alebo iPhonu 13 v bohatých farebných kombináciách. Stačí si len vybrať tu správnu.

2. Extrémne odolný transparentný obal, vďaka ktorému zostane váš iPhone stále krásny 

Loopi Transparent Case
Zdroj: Loopi

Druhým tipom z ponuky Loopi.sk je elegantný transparentný obal vyrobený zo silikónu a plastu. Táto kombinácia zabezpečuje špičkovú ochranu zariadenia a zároveň sa postará o to, aby zadná časť obalu nezožltla. Transparentný obal od Loopi obsahuje ochranu všetkých tlačidiel a taktiež špeciálne „vankúšiky“ v rohoch, ktoré dokážu utlmiť každý náraz.

Budúci majitelia sa tiež môžu tešiť na špičkovú ochranu kamerového systému a špeciálnu povrchovú úpravu vo vnútornej časti krytu, vďaka ktorej sa silikónová časť nebude priliepať na kovové šasi iPhonov. Presne toto sa totiž pri mnohých lacných obaloch deje a nevyzerá to dobre.

Cena za Loopi Transparent Case je stanovená len na 14,99 € a na Loopi ho nájdete pre široký sortiment Apple zariadení od iPhonu 8 až po iPhone 14 Pro Max.

Prečítajte si tiež  Kedy meniť batériu na iPhone? Poznáme aj cenu servisu
Loopi Transparent MagSafe Case
Zdroj: Loopi

A pokiaľ by ste chceli transparentný obal so systémom MagSafe, nie je to problém. Tento kryt nim totiž môže byť pri všetkých podporovaných zariadeniach vybavený. Cena takejto verzia je stanovaná len na 19,99 €.

3. Keď Eco neznamená drahý 

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

Dnešná doba je čoraz viac ekologická a preto je v Loopi na výber aj špeciálny kryt vyrobený zo pšeničnej slamy, ktorý sa dá prírodne „zrecyklovať“. Akonáhle vám doslúži, stačí ho vložiť do kompostu a on sa po čase sám rozloží.

Rovnako ako transparentný obal, aj toto príslušenstvo je dostupné pre všetky modely od iPhonu 8 až po iPhone 14 Pro Max. Ak ho teda chcete dať niekomu pod stromček, stačí si len vybrať farbu.

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

No a cena? Tá je výnimočne nízka. Hoci bývajú podobné „Eco“ produkty drahé, pri Loopi Eco Case to neplatí. Toto príslušenstvo totiž kúpite v cenovom rozpätí od 9,99 € do 12,99 € čo je mimoriadne výhodná ponuka. Stačí si len vybrať.

4. Luxusný kovový remienok pre Apple Watch

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Inteligentné hodinky Apple Watch nie sú lacným zariadením. Aj preto si zaslúžia lepší a hodnotnejší náramok, ako ten základný silikónový alebo nylónový.

V ponuke Loopi nájdete aj kvalitný remienok z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je možné vďaka jednoduchému systému článkov skrátiť alebo predĺžiť. V jeho spodnej časti sa potom nachádza skrytý zatvárací mechanizmus, ktorý vás nebude tlačiť na ruke.

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

K dispozícii je hneď v niekoľkých farbách na menší 38 – 41 mm model ale aj väčší 42 – 49 mm model hodiniek. Toto príslušenstvo je k dispozícii skladom a stojí iba 49,99 €. Benefitom pri tejto cene bude aj doprava ZADARMO.

5. Elegantný kovový remienok pre každú ženu 

Loopi Ladies Band
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete na Vianoce potešiť svoju polovičku, kúpiť jej môžete aj krásny Ladies Steel Band. Loopi síce upozorňuje, že skladové zásoby sa rýchlo míňajú, no ešte stále ho zoženiete vo všetkých troch farbách na menšie 39 – 41 mm aj väčšie 42 – 49 mm prevedenia hodiniek. Poponáhľajte sa.

Loopi Ladies Band
Zdroj: Loopi

Rovnako ako pri vyššie uvedenom kovovom remienku, aj v tomto prípade máte dopravu ZADARMO, pretože remienok stojí 39,99 €. S takýmto krásnym darčekom určite nič nepokazíte.

6. Loopi Silicone Solo Loop Band pre športovcov

Loopi Silicone Case
Zdroj: Loopi

Ak radi športujete a hľadáte univerzálny remienok, Loopi Silicone Solo Loop Band je pre vás ako stvorený. Z nášho dlhodobého testovania ide o jeden z najlepších remienkov pre Apple Watch, pretože nemá žiaden zapínací mechanizmus a extrémne pohodlne sa nosí na ruke aj keď práve pracujete na počítači.

Prečítajte si tiež  96W nabíjací USB-C adaptér môžete po novom kúpiť aj samostatne.
Loopi Silicone Case
Zdroj: Loopi

K dispozícii je hneď v niekoľkých farbách a opäť ho navlečiete ako na menšie 38 – 41 mm hodinky, tak aj na väčšie 42 – 49 mm hodinky. Pozor si však treba dávať pri výbere veľkosti na obvod zápästia, pretože k dispozícii sú až štyri rôzne dĺžky remienku. Jeho cena je taktiež veľmi príjemná, nakoľko štartuje na úrovni iba 19,99 €.

7. Magnetický kovový remienok pre Apple Watch

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Pokiaľ máte radi eleganciu a dizajn, magnetický kovový remienok od Loopi si určite zamilujete. Kúpiť si ho môžete v obrovskom množstve farebných prevedení na 38 – 41 mm alebo 42 – 49 mm model Apple Watch. V tomto výbere sa nájde skrátka každý.

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Na Loopi.sk ide o jeden z najpredávanejších remienok vôbec, pričom toto príslušenstvo zoženiete už za 34,99 €. Aj v tomto prípade však platí, že skladové zásoby sú tesne pred Vianocami obmedzené a ľahko sa môže stať, že sa práve vami preferovaná farba vypredá. Ak vás teda ponuka zaujala, poponáhľajte sa.

8. Silikónová ochrana pre Apple Watch na záver

Loopi transparentný kryt na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Keď už budete na Loopi nakupovať, nezabudnite na ochranné puzdro pre Apple Watch (38 – 44 mm) za 7,50 €. Pre väčšie 41 mm až 45 mm je dostupné tu za tú istú cenu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -