Apple je priekopníkom v mnohých oblastiach čo sa elektroniky týka. Ako jeden z vôbec prvých nám totiž ukázal smartfón, ktorý sa dá reálne používať a ľudia ho milujú kvôli vynikajúcemu dizajnu. Neskôr to už išlo samo, predstavenie iPadu či rôznych nových generácií MacBooku. Dnes tu máme ďalší produkt, ktorý je stále veľkou novinkou. Sú to Apple Watch, teda jedny z najpredávanejších inteligentných hodiniek na svete.  Apple pre ne predstavilo nové remienky a my ti ich dnes ukážeme.

Nové remienky k Apple Watch – takto vyzerá luxus a štýl.

Apple je najhodnotnejšia spoločnosť na svete, aj keď jej tento post na chvíľu ukradlo Google začiatkom tohto roka. Každopádne, svoju vysokú hodnotu si nedrží len tak, ale neustále zvyšuje kvalitu a inovuje svoje produkty. To ale neznamená inovovať len produkt ako taký, ale tiež príslušenstvo ako napríklad kryty či remienky k Apple Watch, ktoré tiež tvoria určitú časť zisku.

- Reklama -

Apple tak robí celkom pravidelne a nové remienky k Apple Watch pribúdajú prakticky s každou novou Keynote. Výnimkou nebola ani posledná konferencia, kde sme mali možnosť vidieť tiež nové remienky pre hodinky Apple Watch. My sme sa k novým remienkom zatiaľ nedostali, ale chalani z YouTube Chanel DetroitBORGa áno, a ukázali nám ich pekne z blízka!

Na prvom videu môžeme vidieť nový tmavší alebo pre niekoho až čierny remienok Milanese Loop, ktorý je porovnávaný s klasickým strieborným, ktorý nám je všetkým dobre známy. Musíme uznať, že farba k remienku naozaj sedí a rovnako tak remienok bude sedieť aj k tmavším Apple Watch. Apple teda v tomto prípade trafilo naozaj do čierneho!

Na videu druhom potom môžeme vidieť podstatne lacnejší nylonový náramok, ktorý dokonca umožnil to, aby sa základná cena Apple Watch znížila na $299. To nás naozaj veľmi potešilo, keďže sú Apple Watch dostupnejšie aj pre ľudí, ktorí si možno nemôžu dovoliť tak drahý produkt.

Na stranu druhú aj $299 je stále veľa. Každopádne v spojení s nylonovými náramkami, ktoré sú naozaj vynikajúce aj na pohľad sú Apple Watch skutočne vydarené a myslím, že nie je vôbec hanba nosiť ich. Čo si o tom myslíš ty? 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.