Apple Certified Pre-Owned

Nie je repas ako repas. Na Slovensku nájdete množstvo firiem, ktoré ponúkajú používané iPhony s 12-18 mesačnou zárukou. Poväčšine sa však jedná o produkty, ktoré niekto vykúpil, opravil, skontroloval a následne zaradil do predaja. Netvrdíme, že ich výberom urobíte chybu, avšak existuje riešenie, ktoré môže byť ešte zaujímavejšie.

Hovoríme o repasovaných smartfónoch z programu Apple Certified Pre-Owned prinášajúcich niekoľko výhod pre zákazníka. Tou základnou je azda fakt, že ich stav je prvotriedny – ako nový.

Každý takýto iPhone prešiel prísnym obnovovacím procesom priamo v Apple a pokiaľ sa na ňom nachádzala závada alebo poškodenie, firma ho okamžite opravila. Na všetko samozrejme použila iba originálne náhradné diely a nie menej kvalitné komponenty od výrobcov tretích strán. V princípe teda dostávate záruku 100% stavu, čo nie je ani zďaleka všetko. Obrovskou výhodou je aj 24-mesačná záruka.

Pokiaľ si teda vyberiete Apple Certified Pre-Owned iPhone 6S, iPhone 7 alebo napríklad iPhone X, čakať vás bude smartfón v stave nového zariadenia. To už stojí za zváženie…

Otestujeme to za vás

Apple Certified Pre-Owned

Nie je žiadnym tajomstvom, že medzi fanúšikmi Apple koluje určitá miera odporu voči repasovaným produktom. V spolupráci s internetovým obchodom Danimani.sk sme sa preto rozhodli pripraviť video, v ktorom porovnáme iPhone 7 z programu Apple Certified Pre-Owned s úplne novým iPhonom 7.

Zameriame sa na všetky detaily od balenia, cez stav až po funkčnosť takéhoto zariadenia. Medzičasom nám už tieto telefóny dorazili do redakcie, takže výsledok si budete môcť pozrieť v najbližšej dobe. Ostaňte preto naladení a sledujte nás naďalej.

Napíšte nám do komentára, či by ste šli radšej do Apple Certified Pre-Owned alebo klasického repasu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.