Repasovaný iPhone 8 so zárukou za 299€

Spoločnosť ITya, ktorú sme vám nedávno predstavili, sa nestará len o servis Apple zariadení ale ponúka aj predaj. Jej špecializáciou sú Refurbished produkty, ktoré prešli dôkladnou kontrolou, vyčistením a výmenou všetkých nefunkčných komponentov. Okrem špecializácie na počítače Mac majú vo svojom portfóliu aj iPhony či iPady.

Dnes sa pozrieme na repasovaný iPhone 8 za 299€ v 64GB verzii, ktorý bol predstavený v roku 2017 po boku iPhonu X. Vo vnútri sa nachádza výkonný procesor A11 Bionic, ktorý už používa Neural Engine či kvalitný 4,7″ LCD displej s rozlíšením 1334×750 a hustotou pixelov 326 PPI.

- Reklama -

Softvérová podpora pre toto zariadenie bude trvať ešte 2-3 roky, počas ktorých vám spoľahlivo poslúži bez zásadných problémov.

Obrovskou výhodou oproti iným iPhonom 8, ktoré získate z druhej ruky je prítomnosť nového akumulátora (100%) a 18 mesačná záruka. Balenie obsahuje všetko potrebné príslušenstvo s výnimkou slúchadiel.

Z nášho pohľadu sa jedná o zaujímavú ponuku najmä vtedy, keď zvážime, že ku iPhonu SE 2. generácie, ktorý je vylepšením tohto modelu, nezískate ani slúchadlá a ani nabíjací adaptér, no napriek tomu začína na sume 479€.

Na záver len doplníme, že Itya.sk má v ponuke aj iné Refurbished smartfóny ako iPhone 6S za 179-199€, iPhone 7 (128GB) za 259€ či iPhone X za 450€. Pri všetkých platí spomínaná 18 mesačná záruka. Stačí si len vybrať.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.