Spoločnosť Niceboy je preslávená predovšetkým svojimi špičkovými reproduktormi. Vedeli ste ale o tom, že tento výrobca ponúka aj inteligentné hodinky? Ich názov je Niceboy Watch GTR a okrem skvelej ceny, ktorá je teraz znížená vďaka zľavám, vám ponúknu aj špičkové technológie. Majú kvalitný displej, množstvo senzorov a sú vhodné na šport. Pozrite sa, kde sa dajú kúpiť za najlepšie ceny.

Niceboy Watch GTR boli navrhnuté ako pre mužov tak aj pre ženy, pričom ich obrovskou prednosťou je kvalitný Always-on AMOLED displej s vysokým rozlíšením 390 x 390 px a menu v slovenskom jazyku. Pokiaľ máte radi rôzne dizajny, tešiť sa môžete na množstvo integrovaných ciferníkov. A navyše, ak si stiahnete mobilnú aplikáciu, ich počet narastie až na 200. Každý si tu teda nájde to, čo mu najviac vyhovuje.

Čo sa týka ceny zariadenia, tak tá je teraz na veľmi príjemnej úrovni vďaka zľavám na Okay.sk. Hodinky u tohto predajcu kúpite už za 86,31 €, čo je vynikajúca ponuka. A ak by ste náhodou tento článok čítali neskôr, zariadenie kúpite aj na Mall.sk za stále veľmi výhodných 95,9 €. Všetky akcie si môžete porovnať tu.

V tejto cenovej relácii im budete hľadať konkurenta veľmi ťažko. Dôvodom je špičková senzorová výbava a z nášho pohľadu jeden z najlepších pomerov cena vs výkon.

Čo všetko dokážu Niceboy Watch GTR

Niceboy Watch GTR
Zdroj: Niceboy (úprava redakcie)

Hliníkové zariadenie Niceboy Watch GTR nie je iba veľmi elegantné a dizajnovo atraktívne ale ponúka aj špičkovú výbavu plnú senzorov, ktoré sa vám budú hodiť každý deň. V prvom rade treba uviesť, že tieto inteligentné hodinky môžete spárovať so svojim iPhonom aj Androidom. Používanie je teda jednoduché na akejkoľvek platforme.

V druhom rade netreba zabúdať na to, že v inteligentných hodinkách Niceboy Watch GTR nájdete všetko potrebné na dosahovanie čo najlepších športových výkonov. Spomeňme napríklad klasické meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter či dokonca meranie krvného tlaku. To vám neponúknu ani podstatne drahšie Apple Watch Series 8. Najlepšie ponuky na ich nákup nájdete tu.

Niceboy Watch GTR
Zdroj: Niceboy (úprava redakcie)

Aj vďaka týmto senzorom sú Niceboy Watch GTR ako stvorené na širokú škálu športov od klasického behu, cez cyklistiku a turistiku až po jogu. Vyberie si tu každý, kto sa chce dostať do formy.

Dobrou správou je aj to, že hodinky sú vodeodolné, pričom spĺňajú normu IP67. Pravda, na potápanie to celkom nie je, no ak hodinky náhodou namočíte pri umývaní rúk alebo sprchovaní, budete mať istotu, že sa im nič nestane. Výrobca dokonca sľubuje, že s nimi môžete ísť plávať.

Prečítajte si tiež  Na dovolenku bez AirTagu nechoďte. Jeden kus môže stáť po zľave už 28 €

Niceboy Watch GTR majú ukážkovú výdrž batérie

Niceboy Watch GTR
Zdroj: Niceboy (úprava redakcie)

To čo sa nám na Niceboy Watch GTR za 95,9 € páčilo azda najviac je výdrž batérie. Iste viete, že Apple Watch v tomto smere pomerne dosť zaostávajú, keďže s nimi pri štandardnom používaní dosiahnete podľa výrobcu cca 18 hodín na jedno nabitie.

Niceboy Watch GTR sú vša úplne inde a bez väčších problémov zvládnu až 120 hodín na jedno nabitie, čo je ekvivalent piatich dní. V praxi to teda znamená, že zariadenie budete dávať na nabíjačku približne raz za pracovný týždeň, čo je absolútne fantastická hodnota.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si myslíte o týchto hodinkách vy, prípadne aké sú vaše skúsenosti. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -