Nebudeme si klamať, spoločnosť Garmin sa v posledných rokoch presadila najmä v oblasti inteligentných hodiniek zameraných na šport, ktoré sú veľmi odolné, presné a ponúkajú fantastickú výdrž batérie. Navyše sú kompatibilné nie len s Androidom, ale aj iOS, vďaka čomu sa dajú používať na oboch platformách. Ak však športujete a chcete mať ešte presnejšie dáta, vo vašej výbave by nemal chýbať ani kvalitný hrudný pás. Garmin HRM-Pro Plus je skvelé zariadenie, ktoré teraz získate v zľave.

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus je určený aj do náročnejších podmienok, pričom mu nevadí športovanie vonku, v hale alebo dokonca vo vode. Jeho súčasťou je zabudovaný akcelerometer, ktorý dokáže po celý čas monitorovať váš pohyb a zaznamenávať podrobné informácie o výkone či bežeckej technike. Samozrejmosťou je aj meranie tepovej frekvencie, sledovanie spálených kalórií a ďalšie užitočné analýzy.

Bežný cena za Garmin HRM-Pro Plus sa pohybuje na úrovni 129 €, čo je vzhľadom ku schopnostiam zariadenia plne adekvátne. Ak však kliknete na tento odkaz, hrudný pás kúpite od 99 €, vďaka čomu šetríte veľmi príjemných 30 €. Tie môžete následne investovať do čohokoľvek iného. Je to iba na vás.

Výdrž batérie Garmin HRM-Pro Plus vás príjemne prekvapí 

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus
Zdroj: Garmin

Určite vás zaujíma, ako sa Garmin HRM-Pro Plus nabíja, prípadne aká je jeho bežná výdrž batérie. V prvom rade treba uviesť, že toto zariadenie používa vymeniteľnú gombíkovú batériu CR2032, takže funguje veľmi podobne, ako AirTag od spoločnosti Apple.

No a keďže je hrudný pás po energetickej stránke veľmi nenáročný, výrobca sľubuje, že zvládne až 1 rok fungovania na jednu 1 – 3 € gombíkovú batériu. Tu teda nie je čo riešiť.

Garmin tiež zariadenie vybavil certifikáciou 5 ATM, vďaka čomu mu neublíži voda a môžete si s ním ísť zaplávať, alebo vykonať akékoľvek iné vodné športy. Hrudný pás má samozrejme perfektný a veľmi mäkký popruh, na ktorom sa dá jednoducho nastaviť dĺžka. Vďaka tomu si ho môžete umiestniť na svoje telo tak, aby vás netlačil a zároveň vám nepadal.

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus
Zdroj: Garmin

Taktiež je dôležité, že Garmin HRM-Pro Plus využíva bezdrôtové pripojenie ANT+ a Bluetooth a ľahko sa dá zosynchronizovať s aplikáciou Garmin Connect, alebo inými kompatibilnými fitness zariadeniami. Vďaka tomu budete môcť sledovať a analyzovať všetky svoje športové výkony s absolútnou presnosťou.

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus by teda nemal chýbať vo výbave žiadneho aktívneho športovca. Je veľmi presný, má dlhú výdrž batérie a vďaka zľavám ho kúpite za rozumnú cenu. Po kliknutí na tento odkaz zobrazíte najlepšie ponuky na nákup Garmin HRM-Pro Plus na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  NÁVOD: Takto funguje FaceTime cez Apple TV v iOS 17 a tvOS 17

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -