Pokiaľ ste fanúšikmi spoločnosti Apple a už vlastníte niekoľko jej produktov, možno že vám k pohodlnej kancelárskej práci ešte niečo chýba. Tým niečím by mohol byť práve stolný iMac s 24″ displejom, ktorý má procesor M1, 8 GB RAM a 256 GB SSD úložisko. Zariadenie disponuje elegantným dizajnom vo viacerých farbách, veľmi kvalitným displejom s vysokým rozlíšením a hlavne mimoriadne výkonným ARM procesorom, ktorý zvládne všetky vaše požiadavky.

No a aj keď spoločnosť Apple tento počítač predáva oficiálne od 1 449,00 €, jeden predajca ho má o 80 € lacnejšie. Na tejto stránke kúpite nový iMac 24″ s plnou 24 mesačnou továrenskou zárukou už za 1369,00 €! Nezabúdajte, že jeho životnosť je pokojne 5 a viac rokov, takže z dlhodobého hľadiska sa táto investícia určite oplatí.

iMac 24" v žltej farbe s kompletným príslušenstvom za vynikajúcu cenu
Na výber je niekoľko farebných prevedení (foto: Unsplash / Jay Wennington)

V balení počítača dostanete okrem veľkého displeja, v ktorom je zabudovaný všetok hardvér aj myš a klávesnicu. Nemusíte teda dokupovať nič ďalšie. Zariadenie len zapojíte do siete a následne ho môžete používať.

Pre lepšiu manipuláciu s „elektrikou“ slúži nová magnetická koncovka, ktorá sa ku iMacu 24″ pripája zo zadnej strany.

Počítač má tiež niekoľko portov pre USB-C, perfektný audio-systém vďaka sústave reproduktorov a rovnako je vďaka platforme ARM po energetickej stránke veľmi úsporný. Pokiaľ si ho plánujete kúpiť, teraz je na to ten najlepší možný čas.

iMac 24" v žltej farbe s kompletným príslušenstvom za vynikajúcu cenu
Už v základnom balení nájdete myš aj klávesnicu (foto: Unsplash / Jay Wennington)

Ako sme totiž sledovali grafy, cena tohto počítača bude už pravdepodobne iba rásť. Dôvodom je inflácia, kurz eura voči doláru a viacero ďalších premenných. Nepremeškajte teda perfektnú príležitosť a kúpte si iMac 24″ už za 1369,00 €.

iMac 24" v žltej farbe s kompletným príslušenstvom za vynikajúcu cenu
iMac 24″ má vydarený a hlavne veľmi elegantný dizajn. Hodí sa do akýchkoľvek priestorov (foto: Unsplash / Jay Wennington)

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Aká je tmavá stránka konektora Magsafe?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.