Pokiaľ ste fanúšikmi spoločnosti Apple a už vlastníte niekoľko jej produktov, možno že vám k pohodlnej kancelárskej práci ešte niečo chýba. Tým niečím by mohol byť práve stolný iMac s 24″ displejom, ktorý má procesor M1, 8 GB RAM a 256 GB SSD úložisko. Zariadenie disponuje elegantným dizajnom vo viacerých farbách, veľmi kvalitným displejom s vysokým rozlíšením a hlavne mimoriadne výkonným ARM procesorom, ktorý zvládne všetky vaše požiadavky.

No a aj keď spoločnosť Apple tento počítač predáva oficiálne od 1 449,00 €, jeden predajca ho má o 80 € lacnejšie. Na tejto stránke kúpite nový iMac 24″ s plnou 24 mesačnou továrenskou zárukou už za 1369,00 €. Pokiaľ ste navyše platcami DPH, cena zariadenia sa zníži len na 1 142,00 €! Nezabúdajte, že jeho životnosť je pokojne 5 a viac rokov, takže z dlhodobého hľadiska sa táto investícia určite oplatí.

- Reklama -
iMac 24" v žltej farbe s kompletným príslušenstvom za vynikajúcu cenu
Na výber je niekoľko farebných prevedení (foto: Unsplash / Jay Wennington)

V balení počítača dostanete okrem veľkého displeja, v ktorom je zabudovaný všetok hardvér aj myš a klávesnicu. Nemusíte teda dokupovať nič ďalšie. Zariadenie len zapojíte do siete a následne ho môžete používať.

Pre lepšiu manipuláciu s „elektrikou“ slúži nová magnetická koncovka, ktorá sa ku iMacu 24″ pripája zo zadnej strany.

Počítač má tiež niekoľko portov pre USB-C, perfektný audio-systém vďaka sústave reproduktorov a rovnako je vďaka platforme ARM po energetickej stránke veľmi úsporný. Pokiaľ si ho plánujete kúpiť, teraz je na to ten najlepší možný čas.

iMac 24" v žltej farbe s kompletným príslušenstvom za vynikajúcu cenu
Už v základnom balení nájdete myš aj klávesnicu (foto: Unsplash / Jay Wennington)

Ako sme totiž sledovali grafy, cena tohto počítača bude už pravdepodobne iba rásť. Dôvodom je inflácia, kurz eura voči doláru a viacero ďalších premenných. Nepremeškajte teda perfektnú príležitosť a kúpte si iMac 24″ už za 1369,00 €.

iMac 24" v žltej farbe s kompletným príslušenstvom za vynikajúcu cenu
iMac 24″ má vydarený a hlavne veľmi elegantný dizajn. Hodí sa do akýchkoľvek priestorov (foto: Unsplash / Jay Wennington)

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.