Instagram sa počas posledných mesiacov (dovolíme si tvrdiť aj rokov) postaral o sériu naozaj kontroverzných zmien. Aplikácia fungujúca pod záštitou Facebooku prichádza s ďalšou „novinkou“, ktorá pripraví vrásky na čele nejednému užívateľovi.

Najnovšia zmena by sa mala týkať odporúčaných príspevkov, ktoré sa momentálne zobrazujú až po kompletnom pozretí vášho osobného feedu. Instagram však testuje zaradenie odporúčaní priamo medzi fotky a videá od ľudí, ktorých sledujete.

- Reklama -

Instagram

Instagram už dávno nie je iba skromnou komunitnou appkou pre nadšencov fotografie a preto je pochopiteľné, že určité aspekty museli byť zmenené.

Dizajn a rozmiestnenie aplikácie sa však upravuje a ladí tak často, že to v mnohých prípadoch končí kontraproduktívnymi krokmi.

Možnosť zaradenia odporúčaných príspevkov medzi posty followovaných ľudí by sa na šťastie mala dať vypnúť pomocou „snooze button„. Instagram tiež hovorí o možnosti uvedenia osobných preferencií a záujmov, čo by sa malo postarať o filtrovanie príspevkov.

Čo si myslíte o zmenách na sociálnej sieti Instagram Vy? Sedí Vám štýl, akým sa Facebook s vývojom aplikácie uberá? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov a nezabudnite nám dať Follow. Už je nás na Instagrame viac ako 5 000!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.