Pokiaľ chcete jednoduché smart hodinky za extrémne nízku cenu, ktoré budú svojim dizajnom pripomínať Apple Watch, zariadenie Niceboy X-fit Watch 2 môže byť pre vás ideálnou voľbou. Napriek tomu, že ho kúpite veľmi lacno ponúka množstvo senzorov, kvalitné spracovanie, aplikáciu pre iOS aj Android a solídnu výdrž batérie.

Aby sme však išli pekne poporiadku, Niceboy X-fit Watch 2 majú 1,69″ LCD displej a sú vyrobené z kovu. V rámci meraní vám dokážu ponúknuť napríklad tlakomer, krokomer, oxymeter či klasické meranie srdcovej frekvencie. Zariadenie je vďaka tomu vhodné aj na športové aktivity, akými sú beh, cyklistika, jóga a veľa iných. Čo však cena? Niceboy X-fit Watch 2 sú aj ultra-lacné. Po kliknutí na tento odkaz nájdete ponuky, kde štartujú na 35,20 €. Dostupnejšie konkurenčné produkty budete na našom trhu hľadať pravdepodobne len ťažko.

Čo sa týka výdrže batérie Niceboy X-fit Watch 2, výrobca uvádza, že by mali zvládnuť až 7 dní na jedno nabitie. Netvrdíme, že táto hodnota je nereálna no v praxi by ste mali počítať skôr so štvordňovou výdržou. Aj to je ale slušné, v porovnaní s Apple Watch, pri ktorých sa píše len 18 hodín!

Pochopiteľne, tak ako pri všetkom lacnom, aj pri Niceboy X-fit Watch 2 musíte myslieť na to, že si kupujete inteligentné hodinky len za 35,20 €. Displej si napríklad nedokáže sám regulovať jas, merania niektorých senzorov nemusia byť presné a rovnako vás môže sklamať aj o čosi pomalšie používateľské rozhranie, ktoré je žiaľ daňou za nízku cenu.

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Na strane druhej, ak si chcete kúpiť lacné inteligentné hodinky, prípadne by ste hľadali pre svoje deti vhodný darček no nechcete investovať do Apple Watch, práve Niceboy X-fit Watch 2 sú ideálna voľba, s ktorou nič nepokazíte. Najvýhodnejšie ponuky na ich nákup zobrazíte po kliknutí na tento odkaz. Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Tento slovenský operátor má najnižšie ceny. Zistil to štát na základe porovnania
Môže ťa zaujímať
- Reklama -