Apple predstavil beta iOS 13.1. a spôsobil tým medzi fanúšikmi spoločnosti pomerne veľký šok. Dnes tu máme iOS 13.1. na videu. Pozrite si všetky novinky podrobnejšie.

iOS 13.1. na videu. Pozrite si všetky novinky podrobnejšie.

O tom, že včera vyšla nová verzia mobilného operačného systému iOS 13.1. sme vás už informovali. Tiež nás to zaskočilo a neboli sme jediní. Stalo sa to vôbec po prvý krát, že by Apple vypustil bodovú aktualizáciu ešte pred tým ako vyjde oficiálna verzia operačného systému pre všetkých. Tej by sme sa mali dočkať zhruba v polovici septembra. Aktualizáciu, ktorá na ňu ale bude nadväzovať môžeme vyskúšať už dnes.

Tá ponúka slušné množstvo noviniek. Podrobnejšie sme ich už stihli popísať v tomto článku. Ako sa ale ukazuje na videu, určite sme ich nezachytili všetky. Presne preto sa teraz pohodlne usaďte a pustite si 5 minútové video, ktoré vás prevedie všetkým novým, čo ponúkla táto aktualizácia. Naozaj toho nie je najmenej.

Na záver už len dodáme, že iOS 13.1. beta zatiaľ nie je dostupná vo verejnom testovaní. Dostanú sa k nej teda iba vývojári. Na druhú stranu by sa však aj verejnosť, ktorá nový systém skúša mala čoskoro dočkať tejto zaujímavej aktualizácie. Tešíte sa na ňu aj vy?

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here