iPad je najpredávanejší tablet na svete a nie je to náhoda. Pokiaľ si chcete zaobstarať zariadenie, ktoré bude v tomto smere predstavovať zlatú strednú cestu, máme pre vás jeden tip. iPad Air s procesorom M1 má extrémny výkon, kvalitný displej aj moderný dizajn. V zľave ho kúpite za veľmi výhodnú cenu a slúžiť vám bude niekoľko dlhých rokov.

K dispozícii budete mať 10,9″ edge-to-edge displej s rozlíšením 2 360 x 1 640 pixelov, ktorý sa postará o kvalitné zobrazenie akéhokoľvek obsahu. Tešiť sa môžete na pestré farby a rýchle reakcie na dotyk, čomu pomáha aj výkonný procesor M1 s 8-jadrovým CPU aj GPU a 8 GB RAM. Tento ARM čip bol pôvodne predstavený pre počítače Mac, takže na zariadenie, akým je iPad, je ešte aj dnes po výkonnostnej stránke veľmi popredu.

No a cena? iPad Air M1 sa štandardne predáva za 769 € s DPH, čo nie je nízka cena, no vzhľadom na to, čo všetko tento tablet dokáže je plne adekvátna. Dôležité je však zdôrazniť, že zariadenie sa dá kúpiť vo veľkých cenových zvýhodneniach a zľavách. Aj vďaka tomu ho po kliknutí na tento odkaz získate za 677,9 € s DPH, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Mali by ste sa však poponáhľať, nakoľko vám nevieme garantovať, ako dlho bude takáto cena ešte platiť.

iPad Air s čipom M1 sa spolieha na extrémne tenké 6,1 mm telo a váhu len 461 gramov, vďaka čomu je veľmi kompaktný. Máme ho aj v redakcii a toto tvrdenie môžeme potvrdiť. Okrem toho má tiež univerzálny USB-C konektor s dlhou výdržou batérie, ktorá dosahuje až 10 hodín na jedno nabitie. Takisto si tu viete pripojiť klávesnicu s trackpadom, vďaka čomu tablet lusknutím prsta premeníte na taký univerzálny notebook. K dispozícii sú tiež kvalitné reproduktory či systém skenovania odtlačkov prstov Touch ID.

Ak sa vám teda iPad Air s procesorom M1 páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 677,9 € s DPH. Má perfektnú výbavu, moderný dizajn a zároveň bude dostávať ešte dlhú softvérovú podporu operačného systému iPadOS. Čo viac si vôbec priať?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ako na blokovanie reklám v iOS 9?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -