iPad mini je jeden z najlepších tabletov vo svojej triede. Hoci disponuje relatívne malým telom, jeho prednosťou je elegantný dizajn, vysoký výkon či kvalitné reproduktory. Toto všetko teraz môžete získať v zľave za fantastickú cenu. iPad mini je ideálnym spoločníkom pre vás, ale aj pre vaše deti. Vďaka drobným rozmerom sa z neho môže stať kompaktná herná konzola na doma aj na cesty.

iPad mini sa vo svojej poslednej generácii spolieha na pomerne veľký 8,3″ edge-to-edge displej s vysokým rozlíšením až na úrovni 1488 x 2266 pixelov. Zariadenie má tiež výkonný procesor A15 Bionic (5 nm), vďaka ktorému vám bude verne slúžiť nielen na prezeranie webových stránok, ale pokojne aj na hranie náročnejších hier. Jeho hliníková konštrukcia, ktorá má hrúbku len 6,3 mm a celkovú váhu 293 gramov sa pri tom nebude prehrievať .

Čo sa týka ceny, tá štandardne začína na hranici 649 €, čo vôbec nie je málo. V predvianočnom období je, ale iPad mini v zľavách a predajcovia znížili jeho ceny. Aj preto ho po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 579 €, vďaka čomu na ňom ušetríte veľmi príjemných 70 €. A keďže ide o tablet, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov, určite sa to oplatí.

iPad mini 6
Zdroj: SvetApple

Medzi veľké prednosti iPadu mini 6. generácie patrí jeho 5 124 mAh akumulátor, ktorý vám poskytne až 10 hodín výdrže na jedno nabitie. Bonusom je tiež prítomnosť obľúbeného USB-C konektora. iPad mini sa tiež môže pochváliť perfektným zvukom prejavom, napriek svojim malým rozmerom. Toto zariadenie má totiž štyri vstavané reproduktory v každom rohu, ktoré sú schopné vygenerovať prvotriedny zvuk.

Aby toho nebolo málo, iPad mini disponuje v zadnej časti aj kvalitným 12 Mpx fotoaparátom a dokonca LED bleskom, ktorý prekvapivo nemá ani jeho väčší braček iPad Air. Na odomykanie síce neslúži Face ID, no v uzamykacom tlačidle sa nachádza snímač skenovania odtlačkov prstov Touch ID, ktorý funguje rýchlo a spoľahlivo.

Ak vás teda iPad mini 6. generácie zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 579 €. Ako sme už napísali vyššie, môže to byť super voľba ako pre deti, tak aj pre dospelých. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 cena: Niektoré modely nepríjemne zdražejú, iné si udržia súčasnú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -