Na internete sa počas minulého týždňa začali objavovať informácie o tom, že iPhone príde s podporou Apple Pencil. Naše články si môžete prečítať tu a tu. Bude to zaujímavé. iPhone 11 s podporou Apple Pencil? Takto by mohol vyzerať.

3Nevieme zatiaľ či nebude len pre nástupcu iPhonu XS MAX

Len pre iPhone XS Max – svetapple.sk

Správy na internete sa vo veľkom značne líšia. Jedna informácia je tu ale taká, ktorá sa zhoduje a sme za ňu celkom radi. Podľa všetkého by podpora Apple Pencil pre iPhone nemala prísť na všetky modely zo septembrového lineupu. Nemala by sa vôbec týkať nástupcu iPhonu XR a tiež nie nástupcu iPhonu XS.

Obe zariadenia majú jednoducho príliš malý displej 5,8″ a 6,1″ na to aby sa na nich dala používať “inteligentná ceruzka”. Predstavte si niečo kresliť na iPhone XR alebo XS. Je to v podstate nemožné, pretože tu sú obrovské obmedzenia.

Apple Pencil ale samozrejme s podporou môže prísť aspoň pre najväčší iPhone XS Max. Podľa nášho názoru to síce stále nie je ideálne ale je to určite lepšie s ovládaním ako pri menších modeloch. Na bližšie detaily budeme ešte musieť počkať.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here