iPhone 12 bez zadných fotoaparátov

Ruské klenotníctvo Caviar patrí medzi najznámejších úpravcov jablkových zariadení. Z jeho dielne vzišlo viacero kontroverzných limitovaných edícií, ktoré sa vyznačovali špeciálnymi tvarmi a tak isto luxusnými materiálmi. Teraz tu máme kombináciu oboch. Firma predstavila iPhone 12 Pro/12 Pro Max bez akýchkoľvek fotoaparátov.

Internetová stránka uvádza, že tento model je určený predovšetkým pre ľudí, ktorí sa chcú cítiť bezpečnejšie. V dnešnej dobe nemôžete vedieť, kto vás sleduje cez internet. Vďaka „Caviar iPhonu 12 Pro Stealth Gold“ získate plnohodnotné súkromie.

Na zadnej strane tohto modelu nájdeme odolné puzdro vyrobené z titánu a tvrdeného zlata. Silný, strohý a minimalistický vzhľad môže byť ideálny pre ľudí pracujúcich v tajných oblastiach, kde nie sú akceptované telefóny s fotoaparátmi.

Klenotníctvo sa postará o výrobu 99 kusov, pričom na výber máte z dvoch veľkostí (6,1″ a 6,7″) a troch kapacít (128GB, 256GB a 512GB).

iPhone 12 bez fotoaparátov nie je lacný špás

iPhone 12 bez zadných fotoaparátov

Cena zariadenia je poriadne vysoká. Firma si účtuje za základný iPhone 12 Pro so 128 GB úložiskom 5 520$ (cca 4 649€). Pokiaľ sa rozhodnete pre najdrahšie prevedenie, iPhone 12 Pro Max 512 GB, rátajte so sumou 6 220$ (cca 5 584€). Dobrou správou ostáva, že veľkorysá spoločnosť uhradí poštovné v rámci celého sveta. S dopravou si nemusíte robiť starosti…

Telefón vám bude doručený v luxusnom koženom boxe, ktorý je prítomný pri všetkých úpravách. Samozrejmosťou je aj kompletné príslušenstvo, ktoré dostanete k iPhonu 12 (úsmevné je, že ho asi veľa nebude). Tak čo, idete do toho? Napíšte nám do komentára, či sa vám tento dizajn páči…

Doplňujúce informácie: Na všetok sortiment platí štandardná 1-ročná záruka a v prípade, že sa vám takýto iPhone 12 nebude páčiť, môžete ho vrátiť späť.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 a presná kapacita batérie: Prilepší si každý model
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.