iPhone 12 od spoločnosti Apple je síce na trhu už nejaký ten piatok, no vďaka modernému dizajnu a špičkovému hardvéru starne veľmi pomaly. Je to prvý dostupný model s OLED displejom či 5 nm procesorom A14 Bionic, ktorý disponuje poriadnou porciou výkonu. Na Slovensku sa iPhone 12 stále veľmi dobre predáva a po zľave na ňom dokážete pomerne výrazne ušetriť. Aj preto ho ľudia stále nakupujú.

Apple vedel vždy postaviť veľmi dobré smartfóny a iPhone 12 je toho dokonalým príkladom. Má kvalitný OLED displej s rozlíšením až 1170 x 2532 pixelov, ktorý je navyše chránený technológiou Ceramic Shield a nechýba mu ani Face ID na 3D skenovanie tváre. iPhone 12 je tiež solídnej konštrukcie a odolá vode v rámci normy IP68. Jeho hliníkové telo má už moderné ploché hrany a vo vnútri sa nachádza výkonný čip A14 Bionic, ktorý Apple ešte aj dnes montuje do základného iPadu. To je dôkaz, že sa nemusíte báť rýchleho ukončenia softvérovej podpory operačného systému iOS. Potrvá ešte niekoľko rokov.

Najlepšie na iPhone 12, je ale to, za koľko sa tento starší model predáva. Zatiaľ čo v čase uvedenia na trh ho Apple ponúkal od 899 €, dnes je situácia celkom iná a telefón je v poriadnych zľavách a cenových zvýhodneniach. Vďaka tomu ho po kliknutí na tento odkaz získate za 480 €, čo je vzhľadom na to, čo všetko ponúka perfektná čiastka. Aj v roku 2024 ho ocení prakticky každý stredne náročný používateľ. Nič mu totiž nechýba.

iPhone 12
Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / YouTube / TechDaily (snímka obrazovky) + úprava redakcie

iPhone 12 má v zadnej časti širokouhlý a ultraširokouhlý objektív – oba s rozlíšením 12 Mpx a ponúka aj optickú stabilizáciú obrazu. Zábery môžete fotiť aj na nočný, či portrétny režim a iPhonu 12 dokonca nechýba ani 4K video pri 60 FPS, alebo 1080p video pri 240 FPS (spomalené zábery). Či už teda budete fotiť na sociálne siete, alebo len sami pre seba, kvalita záberov vás vždy ohromí.

iPhone 12 tiež podporuje 5G siete a disponuje veľkým 2815 mAh akumulátorom, ktorý vám vydrží na jedno nabitie jeden celý deň. Nechýba ani rýchle nabíjanie cez kábel, alebo bezdrôtové Qi či MagSafe nabíjanie. Celková váha je iba 164 gramov, vďaka čomu ide o veľmi kompaktné zariadenie. Ak sa vám teda iPhone 12 zapáčil a hľadáte kvalitný smartfón s operačným systémom iOS, ktorý vydrží niekoľko rokov, garantujeme vám, že tento model vám to splní. Po kliknutí na tento odkaz ho získate za príjemných 480 € a. Rozhodnutie, ale zostáva na vás.

Prečítajte si tiež  Aké najlepšie miesto si vybrať na protest? Predsa Apple Store!

A ak by ste si iPhone 12 skutočne vybrali, na Loopi.sk nájdete kvalitné kryty za perfektnú cenu. K dispozícii je napríklad ekologicky kryt, ktorý sa predáva len za 12,99 €, ale aj veľmi kvalitný transparentný kryt za 14,99 €, alebo MagSafe transparentný kryt za 19,99 €. Vrchol ponuky predstavujú špičkové silikónové kryty s podporou MagSafe a mäkčenou vnútornou výstelkou za 24,99 €. Platiť sa dá samozrejme aj cez Apple Pay a dokonca pri voľbe tejto metódy dostanete drobnú zľavu, ako bonus. Tak na čo ešte čakáte?

Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -