iPhone 12 a oneskorená klávesnica

Pokiaľ používate operačný systém iOS, poväčšine ste zvyknutí na rýchle a plynulé reakcie všetkého, čo na svojom iPhone vykonáte. Určite vás v takejto situácii nepoteší, keď chcete napísať správu, no na klávesnicu musíte čakať niekoľko dlhých sekúnd. Možno by to nebol problém, keby sa to stane raz. Táto chyba sa ale podľa používateľov opakuje.

Majitelia nového iPhonu 12 spomínajú nepríjemnosti, ktoré sú na 99% softvérovou záležitosťou. Tak či onak sem ale nepatria a dúfame, že sa s príchodom iOS 14.3 vyriešia. Pokiaľ vás štve uvádzaný problém s klávesnicou, existuje niekoľko tipov, ako ho vyriešiť.

Niektorí majitelia hovoria, že im pomohlo otvorenie a zatvorenie aplikácie Správy cez multitasking. Tu však treba upozorniť, že sa jedná len o dočasné odstránenie chyby a neskôr sa zvykne opätovne objavovať.

Ďalší používatelia reštartovali celé zariadenia a iní dokonca prešli k úplnému systémovému resetu. Posledné menované riešenie je vraj najúčinnejšie, no my vám ho neodporúčame.

Ako sme už naznačili vyššie, Apple chybu opraví s príchodom iOS 14.3. Pripravovaná aktualizácia má byť zverejnená v pondelok alebo utorok (14-15. december 2020).

Kompletný systémový reset zariadenia zaberie aj niekoľko hodín či dokonca pol dňa. K takémuto kroku treba pristupovať až vo chvíli, keď už skutočne nemáte na výber.

Do komentára nám napíšte, aké chyby pociťujete pri iPhone 12 (a pokojne aj iných modeloch s iOS 14) vy. Stretli ste sa už s niečím podobným?

Prečítajte si tiež  Stane sa Apple kráľom predplatného? V roku 2022 uvedie na trh ďalšiu službu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.