iPhone nebol nikdy lacným zariadením. Apple si za svoje technológie vždy vedelo vypýtať vysoké čiastky, a my ako zákazníci sme ich ochotne platili. Ak hľadáte niečo dostupné s operačným systémom iOS, teraz si môžete kúpiť iPhone 13 mini za perfektnú cenu. Po zľave na ňom slušne ušetríte a vďaka moderných technológiám vám bude slúžiť roky.

iPhone 13 mini prišiel na trh v roku 2021 a dostal 5,4″ OLED displej s vysokým rozlíšením či ochranou Ceramic Shield. Samozrejmosťou je aj Face ID, ktoré sa skrýva v zmenšenom výreze, či dva kvalitné fotoaparáty v zadnej časti s OIS (optická stabilizácia snímača). A aj keď nejde o žiadnu novinku, iPhone 13 mini dostal do vienka čip A15 Bionic, ktorého mierne výkonnejšiu verziu nájdete aj v generačne novšom iPhone 14. Dá sa teda povedať, že mu nič nechýba.

Samotný iPhone 13 mini spoločnosť Apple predáva za 799 €, pričom na Slovensku je u viacerých autorizovaných predajcov v zľave už za 719 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však môžete získať len za 644 €, čo je absolútne vynikajúca ponuka.

iPhone 13 mini vám tiež poskytne lepšiu výdrž batérie, ktorá bola azda najväčším nedostatkom jeho predchodcu. Spoločnosť Apple však v tomto zariadení použila modernejší a úspornejší čip, ako aj väčší 2 406 mAh akumulátor (vs 2227 mAh). Ak vám teda niekto niekedy hovoril, že iPhone 12 mini sa rýchlo vybíja, pri novšej generácii je tento problém vyriešený.

iPhone 13 je tiež v zľave

iPhone 13 Slovensko
Zdroj: Unsplash / Sahej Brar / Douglas Mendes (úprava redakcie)

A ak by sa vám zdal 5,4″ displej predsa trochu malý, klasický iPhone 13 so 6,1″ uhlopriečkou, ktorý patrí medzi najpredávanejšie smartfóny na Slovensku, sa taktiež veľmi oplatí. Dokonca možno viac, ako verzia mini, hoci si zaň priplatíte.

Tento model Apple predáva za 899 €, pričom po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 716 €. Za zvýhodnenú cenu ho majú aj autorizovaní predajcovia. Zariadenie sa dá teda získať o skoro 200 € lacnejšie, pričom po technickej stránke je úplne rovnaké, ako iPhone 13 mini. Ponúka len väčší displej a väčší akumulátor s dlhšou výdržou batérie.

Nezabudnite na kvalitné príslušenstvo od Loopi.sk

Zdroj: Loopi

A keď už si budete kupovať nový iPhone 13 mini alebo iPhone 13, nezabudnite, že na internetovej stránke Loopi nájdete pre obe zariadenia príslušenstvo v špičkovej kvalite.

Spomeňme napríklad tento silikónový obal s plastovou výstuhou, vnútornou semišovou výstelkou, podporou MagSafe a tiež animácie len za 24,99 € alebo čistý transparentný obal, ktorého zadná plastová časť nezožltne, len za 14,99 €.

Ak chcete podporu MagSafe a transparentný obal v jednom aj takáto možnosť existuje. Jej cena je 19,99 €. Najlacnejším produktom v ponuke je potom Loopi Eco Case vyrobený z pšeničnej slamy. Len za 12,99 € ho môžete mať doma a keď ho prestanete používať, sám sa rozloží v komposte. Je to dostupné a veľmi ekologické riešenie.

Prečítajte si tiež  iPhone síce vodu prežije, no to neznamená, že sa do jeho tela nedostane!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -