iPhone 14 Pro Max je mnohými odborníkmi a kritikmi označovaný za jeden z najlepších smartfónov na svete. A nieje sa čomu čudovať. Tento model zo septembra 2022 má k dispozícii dokonaly displej, extrémny výkon a špičkové kamerové moduly v zadnej časti, ktoré fotia a natáčajú jedny z najkrajších záberov vôbec. A keďže už iPhone 14 Pro Max nie je celkom novinkou, po zľave ho kúpite za fantastickú cenu.

Zariadenie má k dispozícii 6,7″ OLED displej s vysokým rozlíšením, funkciou Always-on a variabilnou obnovovacou frekvenciou 1 – 120 Hz, ktorá vám dokáže ušetriť množstvo energie a zároveň sprostredkovať plynulé animácie pri akejkoľvek činnosti na zariadení. Brutálny je tiež jas displeja, ktorý môže na slnku krátkodobo narásť až na 2000 nitov! O výkon iPhonu 14 Pro Max sa stará najmodernejší čip A17 Bionic (4 nm) a v zadnej časti nájdete tri šošovky s profesionálnymi parametrami. Okrem 48 Mp rozlíšenia je k dispozícii aj špičková stabilizácia obrazu či režimy ProRAW a ProRES.

Čo sa týka ceny, tak tá bola v čase uvedenia na slovenský trh poriadne vysoká. iPhone 14 Pro Max sa pôvodne predával až za 1 449 € v základnej 128 GB verzii, čo mohlo viacerých zákazníkov odradiť. Dobrou správou ale je, že dnes je jeho cena nižšia a po kliknutí na tento odkaz zariadenie kúpite od cca 1 125 € vo viacerých obchodoch. Stačí si len vybrať. Na nákupe teda ušetríte pokojne aj viac ako 300 €, pričom trochu menšiu zľavu naň dávajú aj autorizovaní predajcovia spoločnosti Apple.

iPhone 14 Pro Max
Zdroj: Unsplash / Victor Serban / Thai Nguyen (úprava redakcie)

Nezabúdajte, že iPhone 14 Pro Max ponúka aj obľúbený prvok Dynamic Island, je vodeodolný vďaka norme IP68 a rovnako dostal do vienka obrovský, až 4 323 mAh akumulátor, s ktorým dosiahnete výdrž batérie bez väčších problémov až na úrovni 2 dní na jedno nabitie.

Telefón tiež podporuje detekciu nárazu či núdzové SOS volania, ktoré môžete využiť vtedy, keď sa ocitnete mimo mobilného signálu. Myslite však na to, že na Slovensku táto technológia zatiaľ nie je k dispozícii. V mnohých európskych krajinách, ako napríklad v Rakúsku, ju však už môžete používať.

Menší iPhone 14 Pro zoženiete ešte lacnejšie 

iPhone 14 Pro
Zdroj: YouTube / Oliur / UltraLinx / Kyle Erickson (úprava redakcie)

Ak sa vám zdá 6,7″ obrazovka príliš veľká, nič si z toho nerobte. Spoločnosť Apple totiž predáva alternatívu v podobe iPhonu 14 Pro, ktorý má oveľa príjemnejšie rozmery. Jeho 6,1″ displej je úplne rovnaký, no má o čosi menšiu uhlopriečku, vďaka čomu sa vám bude pohodlnejšie používať v jednej ruke.

Prečítajte si tiež  Apple aktualizovalo 8 ročný iPhone 6S. Toto konkurencia nedokáže

iPhone 14 Pro má prakticky zhodný hardvér s iPhonom 14 Pro Max. Jediný rozdiel sa teda nachádza vo veľkosti displeja a akumulátora. Ten už nemá kapacitu 4 323 mAh, ale „iba“ 3 200 mAh. V praxi tak budete mať o čosi slabšiu výdrž, no určite sa nebojte, že by bola nedostatočná. Práve iPhone je v posledných rokoch priekopníkov v tejto oblasti.

Ak vás zaujíma cena, zariadenie sa v čase uvedenia na trh predávalo od 1 299 € za základný 128 GB model. Dnes je už však všetko ináč a iPhone 14 Pro kúpite po kliknutí na tento odkaz od cca 1 000 €.

Opäť platí, že za takúto cenu ho má hneď niekoľko predajcov, pričom v zaujímavej zľave ho kúpite aj u tých autorizovaných. To, pre ktorý model sa napokon rozhodnete nechávame samozrejme na vás.

Nezabudnite na kvalitný kryt. Na Loopi ho kúpite lacno

Loopi banner reklama
REKLAMA

A ak by ste chceli na svoj nový iPhone kvalitný ekologický kryt, ktorý je vyrobený zo pšeničného plastu, pripravte si 9,99 € na stránke Loopi.sk. V ponuke je aj tradičný transparentný kryt za 14,99 €, ktorý patrí medzi najpredávanejšie produkty či tento istý kryt, ktorý je obohatený aj o MagSafe systém. Jeho cena je 19,99 €.

Veľkou výhodou nákupu na Loopi je, že zákazník môže zaplatiť nielen kartou, ale aj cez Apple Pay. Celý proces je vďaka tomu veľmi rýchly a hlavne bezpečný.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -