Určite nám dáte za pravdu, že iPhone má v skutku špičkový fotoaparát. Porovnávať ho s profesionálnymi zrkadlovkami by bolo možno trochu trúfalé, no na druhej strane s ním urobíte snímky, ktoré stoja za to. Takto dopadla tohtoročná súťaž iPhone Photography Awards 2020.

iPhone Photography Award 2020

Už od roku 2007 sa môže ktokoľvek z vás zúčastniť fotografickej súťaže, kde je jedinou podmienkou poslať zábery, ktoré boli nasnímané na iPhone.

Porota následne vyberá z tisícov fotiek tie najlepšie, ktoré majú okrem vysokej kvality aj zaujímavú myšlienku. Rok 2020 pochopiteľne nebol žiadnou výnimkou. Zapojili sa sem ľudia z celého sveta.

Zaujímavé je, že v rámci štyroch najlepších záberov (hlavného výhercu a prvých troch miest) sa tu ani raz neobjavilo dielo, ktoré by bolo odfotené na aktuálny iPhone 11/11 Pro. V dvoch prípadoch využili autori iPhone X, jedenkrát iPhone XS a jedenkrát iPhone 6. Napriek tomu sú výsledky pôsobivé.

- Reklama -

Pozrite si celú galériu vyššie, kde sme uviedli aj použité modely. Kategóriu “Ľudia” vyhral snímok, ktorý vznikol na iPhone 4 z roku 2010! Chceli by ste sa zúčastniť podobnej súťaže aj vy? Viac informácií nájdete na týchto stránkach.

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here