Na výber máte v súčasnosti v ponuke iPhonu z modelu 11, 11 Pro, XR a 8. V obchodoch ale samozrejme stále nájdete relatívne veľké množstvo skladových zásob aj iPhonu XS. Ten je podľa testov stále o čosi lepší ako model 11. Objektívny pohľad na vec nám ale prinieslo tot video. Petr Mára testuje iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone XS a iPhone XR…

Petr Mára testuje iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone XS a iPhone XR…

Čo sa týka portfólia iPhonu, tento rok máte skutočne z čoho vyberať. V ponuke od Applu sú konkrétne 4 modely a na skladoch nájdete aj minuloročné vlajkové lode. Možno aj preto sa ešte oplatí zvážiť kúpu napríklad iPhonu XS alebo XS Max, pokiaľ chcete ísť do nového zariadenia ale zase nechcete minúť tak horibilné čiastky.

Myslíme si, že Petr Mára to na tomto videu celé veľmi dobre vysvetlil. Do testu si zobral v podstate tohtoročný vlajkový model a lacnejší variant a to isté spravil aj s minuloročnou generáciou iPhonu. Názor na to ako to dopadlo si už musíte urobiť sami. My len dodávame, že dnes Apple predáva iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone XR a starý iPhone 8, ktorý by mal byť začiatkom budúceho roka nahradený modelom SE 2.

Ak teda chcete ísť do najmenšieho zariadenia, mali by ste počakať. Novinka bude mať už procesor Apple A13, pravdepodobne aj vylepšený fotoaparát a to najlepšie na záver, nižšiu cenovku. Ak máte záujem o minuloročný model, ktorý je stále veľmi dobrý (podľa tohto rebríčka dokonca verzia XS Max 4. najlepšia na svete), poponáhľajte sa. V obchodoch majú už posledné kusy a môže sa stať, že na vás nevyjde. Ak teda nechcete loviť v bazárových použitých zariadeniach, mali by ste kúpu vykonať čo najskôr.

- Reklama -

Aký je teda výsledok, prečo ste sa rozhodli vy? Svoje názory a poznatky nám píšte do komentárov tu alebo na sociálnych sieťach…

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here