V jednom týždni sa toho vo svete Apple udeje naozaj veľa – pokiaľ čítaš náš magazín, nemohlo ti to ujsť. Preto sa môže stať, že sa k tebe niekedy nedostanú všetky dôležité informácie. Rozhodli sme sa, že s tým spravíme koniec a vždy v sobotu poobede vyberieme tie najpodstatnejšie a najhorúcejšie novinky posledného týždňa, ktoré si pripomenieme v pravidelnom seriáli Jablková bublanina. Každý článok môžeš otvoriť kliknutím na fotografiu, alebo priložený odkaz. Poďme sa teda pozrieť, ktoré novinky boli najzaujímavejšie tento týždeň?

iPhone 7 vo všetkých farbách, pozrime sa na to!

ip7
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Vybrať si správnu farbu iPhonu bolo kedysi jednoduchým rozhodnutím, keďže na výber boli len dve farby. Zákazníci však chcú stále viac a aj Apple počas nedávnych rokov prišlo s novými farebnými prevedeniami nielen u iPhonov, ale aj iPadov a MacBookov. V posledom období sa stále hovorí o tom, že pripravovaný iPhone 7, ktorý by mal byť predstavený už tento september, bude disponovať ďalším tmavým odtieňom.

- Reklama -

Pokračuj v čítaní článku: iPhone 7 vo všetkých farbách, pozrime sa na to!


Apple vydalo iOS 9.3.3

Apple-vydalo-iOS-9.3.3
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Bez noviniek v tomto týždni neostal ani iOS, ktorý dostal aktualizáciu s označením 9.3.3. V tejto aktualizácii však nenájdeš žiadne nové funkcie, pretože v tejto verzii sa opravili chyby z predošlých neúspešných pokusoch Apple o bezchybný operačný systém.

Pokračuj v čítaní článku: Apple vydalo iOS 9.3.3


iPhone 7 Pro? Žeby predsa?

Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Odvšadiaľ počujeme novinky o iPhone 7, v ktorých sa uvádzajú stále nové a nové špekulácie. Podľa niektorých túto jeseň uvidíme iPhone 7 Pro, no pravda je taká, že 90% týchto únikov sú falošné a to, či sa im rozhodneš uveriť je na tebe. Treba si počkať až na WWDC, kedy Tim Cook na pódiu predstaví budúcnosť iPhonov.

Pokračuj v čítaní článku: iPhone 7 Pro? Žeby predsa?


iOS 10 Public Beta 1 – prvé dojmy a novinky

iOS-10-Public-Beta-1---prvé-dojmy-a-novinky
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Pravdepodobne najväčšou novinkou minulého týždňa bolo vydanie tretej beta verzie iOS 10 pre developerov a druhej pre verejnosť. My sme sa však zamerali na tú prvú, v ktorej sme boli z niektorých vecí prekvapení a z niektorých otrávení. Tak či onak, aktualizácie sa nevyhneme a budeme aj naďalej sledovať novinky v systéme, ktorý bude pre všetkých dostupný už na jeseň.

Pokračuj v čítaní článku: iOS 10 Public Beta 1 – prvé dojmy a novinky

Môže ťa zaujímať
- Reklama -