Pokiaľ hľadáte dokonalý reproduktor na párty, alebo akékoľvek iné podujatie, na ktorom budete mať istotu, že ho bude skutočne počuť, kúpte si JBL Boombox 3. Zariadenie ponúka extrémny výkon, neskutočnú kvalitu zvuku spolu s basami, ktoré budete cítiť a tiež dlhú výdrž batérie. Navyše teraz je v zľave, vďaka ktorej ušetríte slušné peniaze.

JBL Boombox 3 je pokračovateľom slávnej rady, ktorá je veľmi populárna aj v našich končinách. Jeho systém JBL Original Pro Sound sa vyznačuje celkovým výkonom zostavy až na úrovni 180 W (pri napájaní zo siete) a 136 W (pri napájaní z akumulátora). JBL ho vybavilo aj odolnou konštrukciou s madlom, vďaka ktorému sa ľahko prenáša z miesta na miesto a aby toho nebolo málo, neublíži mu ani voda.

JBL Boombox 3 sa štandardne predáva za 549 €, čo je vzhľadom na jeho výkon, technológie a schopnosti úplne adekvátna suma. Po kliknutí na tento odkaz ho však získate od 399 € priamo u autorizovaného predajcu spoločnosti JBL, vďaka čomu na reproduktore veľmi slušne ušetríte. Jeho súčasťou je Bluetooth 5.3 ako aj batéria s obrovskou kapacitou.

JBL Boombox 3
Zdroj: YouTube / Flossy Carter

Akumulátor má až 10 000 mAh, vďaka čomu dokáže hrať 24 hodín na jedno nabitie. JBL Boombox 3 sa vďaka tomu postará o nepretržitú zábavu vo dne i v noci a nemusíte hľadať žiadnu zásuvku. Stačí ho len nabiť, čo trvá podľa našich skúseností niečo cez 6 hodín.

Navyše podporuje aj funkciu PartyBoost, vďaka ktorej je možné spárovať dva a viac kompatibilných reproduktorov, na základe čoho docielite perfektné dynamické stereo kdekoľvek sa práve nachádzate.

Odolnosť voči vode zabezpečuje stupeň krytia IP67, takže reproduktoru neublíži dážď, ani žiadna iná nehoda s vodou. Ak naň niekto šplechne z bazéna, alebo sa vám podarí na JBL Boombox 3 nebodaj niečo vyliať, mal by to zvládnuť bez akejkoľvek ujmy.

Starší JBL Boombox 2 kúpite o čosi lacnejšie 

JBL Boombox 2
Zdroj: YouTube / TheProductLab

Pokiaľ chcete na nákupe takto výkonného reproduktoru ušetriť, ešte stále nájdete obchodníkov, ktorí predávajú starší model JBL Boombox 2. Toto zariadenie sa vyznačuje podobným dizajnom ako JBL Boombox 3, avšak jeho hardvér je pochopiteľne o niečo zastaralejší.

Rozdiely sa v prvom rade nachádzajú v celkovom výkone, ktorý je výrazne nižší. Ak budete mať reproduktor v elektrickej sieti, zvládne hrať na 80 W. Pokiaľ ho vypojíte a budete sa spoliehať na vstavaný akumulátor, celkový výkon klesne na 60 W. Hoci je to oveľa menej, než pri JBL Boombox 3, objektívne treba skonštatovať, že to väčšine majiteľom bude stačiť.

Prečítajte si tiež  Ako sledovať dnešný Apple Event na akejkoľvek platforme?

Aj JBL Boombox 2 je odolný voči vode, nakoľko spĺňa normu IPX7. Je to síce nižší stupeň krytia, no v praxi zvládne skoro to isté. Nemusíte sa teda obávať dažďa ani inej nehody s vodou. V neposlednom rade nesmieme zabudnúť, že tento reproduktor podporuje štandard Bluetooth 5.1 (namiesto Bluetooth 5.3) no dobrou správou je výdrž batérie, ktorá dosahuje opäť 24 hodín na jedno nabitie.

No a cena? Žiadne zázraky nečakajte. Aj keď je JBL Boombox 2 lacnejší, rozdiel to je relatívne malý. Po kliknutí na tento odkaz kúpite reproduktor od 349 €, čo znamená, že ušetríte zhruba 50 €. Rozhodnutie, pre ktoré zariadenie sa napokon rozhodnete nechávame samozrejme na vás. My by sme však určite išli do novšieho modelu.

JBL Boombox 2
Zdroj: JBL

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 800 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -