Ak si chcete zaobstarať dostupné bezdrôtové slúchadlá za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip. Známe JBL Tune 760 NC ponúkajú solídny hardvér s kvalitným zvukom a dokonca aj ANC a vôbec pri tom nie sú drahé. Po kliknutí na tento odkaz ich získate extrémne výhodne. Ide pri tom o produkt, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov.

JBL Tune 760 NC sú vybavené 40 mm meničmi, ktoré ponúkajú vyvážené stredy, výšky a silné basy. Zariadenie bolo navrhnuté so zreteľom na komfort, čomu dopomáhajú aj veľmi mäkké náušniky. Veľkým benefitom je tiež prítomnosť aktívneho potláčania okolitých zvukov (ANC), ktoré v tejto cenovej kategórii vôbec nie je samozrejmosťou. Akonáhle ho zapnete, budete odizolovaní od otravných ruchov vášho okolia. Hodí sa to napríklad pri cestovaní v lietadle, ale aj vo fitku, alebo v práci, kde potrebujete mať pokoj.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu týchto slúchadiel, tá je veľmi priaznivá. JBL Tune 760 NC štartovali v čase uvedenia na trh na 130 €, ale teraz ich po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 63 €, vďaka čomu ušetríte viac, ako polovicu. Na to, že ide o slúchadlá na niekoľko rokov, ktoré vám budú verne slúžiť každý jeden deň je to z nášho pohľadu veľmi dobrý deal.

JBL Tune 760 NC
Zdroj: JBL (úprava redakcie)

JBL Tune 760 NC sú kompatibilné s iOS aj Android zariadeniam a samozrejme si ich cez Bluetooth viete pripojiť aj ku operačným systémom macOS či Windows. Nechýba im ani mikrofón, takže s nimi dokážete telefonovať a nabíjať ich budete cez USB-C konektor. Pravdepodobne vás, ale potešíme informáciou, že to nebudete musieť robiť veľmi často.

Slúchadlá JBL Tune 760 NC totiž vydržia fungovať až 50 hodín na jedno nabitie, čo je absolútne fantastická hodnota. Niektorým ľuďom tak zvládnu fungovať pokojne aj týždeň pri niekoľkohodinovom každodennom nosení! Dlhá výdrž tu navyše nie je na úkor ťažkých akumulátorov. Slúchadlá vážia iba 220 gramov, takže vás nebudú ťažiť na hlave. Ak sa vám teda JBL Tune 760 NC páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 63 €. Z nášho pohľadu je to ponuka, ktorú by bola obrovská škoda prešvihnúť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -