Kvalitný bezdrôtový reproduktor s vysokým výkonom vám vydrží celé roky. Pokiaľ si chcete kúpiť jedno z najlepších zariadení vo svojej triede, máme pre vás jeden tip, na ktorom krásne ušetríte. JBL Xtreme 3 je špičkovo vybavený produkt, ktorý si po zľave môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Ponúka snáď všetko, na čo si len spomeniete.

Výrobca použil pri tomto reproduktore technológiu JBL ProSound, vďaka ktorej dosahuje maximálny výkon prehrávania až 50 W a absolútne vynikajúci zvuk s výraznými basmi. Reproduktor nemusíte používať len v interiéri, ale je vhodný aj na záhradu, či letnú oslavu pri bazéne. S tým súvisí aj fakt, že mu neublíži voda, nakoľko spĺňa certifikáciu IP67.

No a cena? JBL Xtreme 3 sa v čase uvedenia na trh predával za 329 €, čo je poriadne vysoká čiastka. Vzhľadom na to, čo všetko zariadenie ponúka je, ale z nášho pohľadu adekvátna. Každopádne, po kliknutí na tento odkaz reproduktor kúpite len za 219 € v zľave, vďaka čomu ušetríte prakticky tretinu jeho ceny!

JBL Extreme 3
Zdroj: YouTube / Pasha Es (úprava redakcie)

A to sme vám ešte nepovedali o ďalších vychytávkach. JBL Xtreme má napríklad 5 000 mAh akumulátor s nabíjaním cez USB-C konektor. Bez elektriky vám vydrží fungovať až 15 hodín, čo sa hodí napríklad na stanovačke, pri mori alebo na chate, kde nie je elektrina.

Samozrejmosťou je podpora technológie PartyBoost, vďaka ktorej viete do jedného prehrávania zapojiť viac reproduktorov od JBL, čím získate ešte lepší zvukový zážitok. JBL Xtreme 3 sa spolieha na Bluetooth 5.1 a po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 219 €. Tak na čo ešte čakáte? Podobná ponuka sa nemusí dlho opakovať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Doba paradoxov: Ľudia nechcú lacný iPhone. Najlepšie sa predáva najdrahší model
Môže ťa zaujímať
- Reklama -